Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Chevrolet Corvette ma już 65 lat. Chevrolet postanowił uświetnić tej jubileusz limitowaną serią Carbon 65 Edition. Specjalny model zostanie wyprodukowany w liczbie 650 egzemplarzy.

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition
Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Pakiet elementów wykonanych z włókna węglowego będzie dostępny tylko w modelach Corvette Grand Sport oraz Z06. Z lekkiego materiału wykonany jest dach Corvetty z nadwoziem coupé, część maski silnika, przedni spojler, wloty powietrza, obudowy lusterek wstecznych oraz pokrywa składanego dachu w kabriolecie.

REKLAMA

Auta serii Carbon 65 Edition będą ozdobione dekoracyjnymi naklejkami na drzwiach i błotnikach. Wyróżnią je także lakierowane na czarno obręcze kół z niewielkim kołpakiem z karbonu oraz niebieskie zaciski hamulcowe. Kabriolet otrzyma tekstylny dach w kolorze niebieskim.

We wnętrzu specjalnego modelu znajdziemy czarną alcantarę z kontrastowymi przeszyciami w kolorze niebieskim, sportowe koło kierownicy z elementami wykonanymi z karbonu, sportowe fotele i dekoracyjne listwy progowe.

Auta z serii Carbon 65 Edition trafią do sprzedaży pod koniec lata tego roku. W Stanach Zjednoczonych pakiet będzie kosztować 15 000 dolarów.

Zobacz także:
REKLAMA