[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Chevrolet Corvette ma już 65 lat. Chevrolet postanowił uświetnić tej jubileusz limitowaną serią Carbon 65 Edition. Specjalny model zostanie wyprodukowany w liczbie 650 egzemplarzy.

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Pakiet elementów wykonanych z włókna węglowego będzie dostępny tylko w modelach Corvette Grand Sport oraz Z06. Z lekkiego materiału wykonany jest dach Corvetty z nadwoziem coupé, część maski silnika, przedni spojler, wloty powietrza, obudowy lusterek wstecznych oraz pokrywa składanego dachu w kabriolecie.

Auta serii Carbon 65 Edition będą ozdobione dekoracyjnymi naklejkami na drzwiach i błotnikach. Wyróżnią je także lakierowane na czarno obręcze kół z niewielkim kołpakiem z karbonu oraz niebieskie zaciski hamulcowe. Kabriolet otrzyma tekstylny dach w kolorze niebieskim.

REKLAMA

We wnętrzu specjalnego modelu znajdziemy czarną alcantarę z kontrastowymi przeszyciami w kolorze niebieskim, sportowe koło kierownicy z elementami wykonanymi z karbonu, sportowe fotele i dekoracyjne listwy progowe.

Auta z serii Carbon 65 Edition trafią do sprzedaży pod koniec lata tego roku. W Stanach Zjednoczonych pakiet będzie kosztować 15 000 dolarów.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij