[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Chevrolet Corvette ma już 65 lat. Chevrolet postanowił uświetnić tej jubileusz limitowaną serią Carbon 65 Edition. Specjalny model zostanie wyprodukowany w liczbie 650 egzemplarzy.

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Pakiet elementów wykonanych z włókna węglowego będzie dostępny tylko w modelach Corvette Grand Sport oraz Z06. Z lekkiego materiału wykonany jest dach Corvetty z nadwoziem coupé, część maski silnika, przedni spojler, wloty powietrza, obudowy lusterek wstecznych oraz pokrywa składanego dachu w kabriolecie.

Auta serii Carbon 65 Edition będą ozdobione dekoracyjnymi naklejkami na drzwiach i błotnikach. Wyróżnią je także lakierowane na czarno obręcze kół z niewielkim kołpakiem z karbonu oraz niebieskie zaciski hamulcowe. Kabriolet otrzyma tekstylny dach w kolorze niebieskim.

We wnętrzu specjalnego modelu znajdziemy czarną alcantarę z kontrastowymi przeszyciami w kolorze niebieskim, sportowe koło kierownicy z elementami wykonanymi z karbonu, sportowe fotele i dekoracyjne listwy progowe.

Auta z serii Carbon 65 Edition trafią do sprzedaży pod koniec lata tego roku. W Stanach Zjednoczonych pakiet będzie kosztować 15 000 dolarów.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij