[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Chevrolet Corvette ma już 65 lat. Chevrolet postanowił uświetnić tej jubileusz limitowaną serią Carbon 65 Edition. Specjalny model zostanie wyprodukowany w liczbie 650 egzemplarzy.

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Pakiet elementów wykonanych z włókna węglowego będzie dostępny tylko w modelach Corvette Grand Sport oraz Z06. Z lekkiego materiału wykonany jest dach Corvetty z nadwoziem coupé, część maski silnika, przedni spojler, wloty powietrza, obudowy lusterek wstecznych oraz pokrywa składanego dachu w kabriolecie.

Auta serii Carbon 65 Edition będą ozdobione dekoracyjnymi naklejkami na drzwiach i błotnikach. Wyróżnią je także lakierowane na czarno obręcze kół z niewielkim kołpakiem z karbonu oraz niebieskie zaciski hamulcowe. Kabriolet otrzyma tekstylny dach w kolorze niebieskim.

REKLAMA

We wnętrzu specjalnego modelu znajdziemy czarną alcantarę z kontrastowymi przeszyciami w kolorze niebieskim, sportowe koło kierownicy z elementami wykonanymi z karbonu, sportowe fotele i dekoracyjne listwy progowe.

Auta z serii Carbon 65 Edition trafią do sprzedaży pod koniec lata tego roku. W Stanach Zjednoczonych pakiet będzie kosztować 15 000 dolarów.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij