Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Chevrolet Orlando - znamy ceny

Chevrolet, Orlando Chevrolet Orlando

Już od początku przyszłego roku będzie można składać zamówienia na Orlando u lokalnych dilerów marki Chevrolet, zaś w salonach pojawi się on najpóźniej w marcu 2011 roku. Chevrolet Orlando dostępny będzie w bazowej wersji LS w cenie już od 59 990 zł.

Do wyboru będą trzy wersje silnikowe: benzynowa i dwie wysokoprężne. Jednostka benzynowa, dostępna w momencie debiutu modelu, to silnik o pojemności 1,8 litra i mocy 141 KM. Dwa silniki wysokoprężne typu common rail o pojemności 2,0 litra, oferują różną moc i charakterystykę. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM, zaś jednostka podstawowa 130 KM. W chwili wejścia do sprzedaży klienci będą ponadto mogli wybrać jeden z trzech poziomów wyposażenia.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):Ciekawy model i w sumie nie za duże pieniądze. Ciekawe jak tam jakość wnętrza i wyposażenie.Ze zdjęcia otwierającego post skojarzył mi się... praszczur obecnego Suzuki SX4. Konkretnie model Ignis. Czy Orlando musi być od przodu aż tak do niego podobne?Cała reszta to ewidentne nawiązanie do "retrowatego" (ech, neologizm) Chevroleta HHR. Świetne zresztą. I policzek dla Chryslera, żeby tanio nie sprzedawać firmowego amerykańskiego stylu (vide następca Sebringa).Chyba że nowojorską Statuę Wolności przebiorą na pomnik wuja Fidela
  airmatic, 2010-12-01 22:42:57
 • avatar
  zgłoś
  Ciekawy model i w sumie nie za duże pieniądze. Ciekawe jak tam jakość wnętrza i wyposażenie.
  ~Samuraj002, 2010-12-01 19:40:32
 • avatar
  zgłoś
  Do polskich salonów nowy model trafi w marcu, ale informacje o cenach podano już dziś.
  auto motor i sport, 2010-12-01 07:19:07
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij