Chris Evans poprowadzi „Top Gear”!

Znany w Wielkiej Brytanii i poza nią prezenter radiowo-telewizyjny Chris Evans podpisał 3-letni kontrakt na prowadzenie programu “Top Gear”. 

fot. mirror.co.uk

Po miesiącach wyczekiwania i niepewności co do przyszłości kultowego programu „Top Gear”, w końcu zapadły konkretne decyzje, które jednych ucieszą, drugich może nawet rozczarują. BBC podpisało właśnie 3-letni kontrakt z Chrisem Evansem, mającym stać się od teraz nowym Clarksonem nadchodzących serii „Top Gear”.

REKLAMA

49-letni Evans zdążył już skomentować całą sytuację: - Jestem strasznie podekscytowany. „Top Gear” to mój absolutnie ulubiony program. Został stworzony przez genialne umysły, które kochają samochody i wiedzą, jak pokazać skomplikowane rzeczy w zabawny i beztroski sposób. To właśnie jest geniusz „Top Gear” – dodaje znany Anglik. Evans obiecuje szanować wszystko to, co działo się do tej pory w programie i że zrobi wszystko co w jego mocy, by popchnąć show do przodu.

Przed znanym ze słabości do samochodów Ferrari prezenterem stoi nie tylko wyzwanie zastąpienia zwolnionego Jeremiego Clarksona, ale również znalezienie dwóch pozostałych prowadzących, który zajęliby miejsce „Chomika” oraz „Kapitana Snuji”. Sprawdziły się więc ich zapewnienia o tym, że nie zdecydują się na dalsze prowadzenie „Top Gear” bez Clarksona.

Jak mówią przedstawiciele BBC zdjęcia do najnowszej serii programu rozpoczną się w najbliższych tygodniach. Dalsze informacje, dotyczące również tego kto zastąpi Jamesa May’a i Richarda Hammond’a, powinny pojawić się już niebawem. 

Chris Evans wydaje się być odpowiednim wyborem na to miejsce. Kilkukrotnie występujący w „Top Gear” w charakterze „gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę” jest wielkim miłośnikiem samochodów. Jak już wspomnieliśmy, Anglik szczególnie upodobał sobie modele ze stajni Ferrari. Nie tylko te najnowsze, ale również te będące obiektem westchnień kolekcjonerów klasycznych aut na całym świecie. Ferrari California Spider z 1961 roku, jedno z kilkudziesięciu wyprodukowanych Ferrari 250 GTO, Ferrari 328 GTS, Ferrari Daytona Spider z 1971, Ferrari F40, Ferrari 458 Italia, czy też Ferrari F12 Berlinetta – to tylko część aut, które były, lub są w dalszym ciągu częścią kolekcji Chrisa Evansa. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA