[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Chronoswiss Alfa Romeo – idealny prezent dla „Alfisti”

Oto idealny prezent dla każdego fana Alfa Romeo bądź posiadacza nowej Giulii Quadrifoglio. Firma Chronoswiss stworzyła zegarek inspirowany włoską marką.

Chronoswiss Alfa Romeo Chronoswiss Alfa Romeo

Szwajcarska firma Chronoswiss stworzyła limitowaną edycję zegarka, który przypadnie do gustu fanom włoskiej motoryzacji. Niestety powstanie tylko 100 egzemplarzy, a jeden został wyceniony 3990 dolarów, co w przeliczeniu daje równowartość 16 tys. zł.

Koperta zegarka jest wykonana ze stali nierdzewnej, a paski wykonano ze skóry cielęcej. Na tarczy wykonanej z włókna węglowego pojawiło się logo marki Alfa Romeo oraz biały trójkąt z czterolistną koniczyną nawiązujący do sportowych modelu Quadrifoglio. Nie zabrakło też numeru seryjnego.

Firma Chronoswiss to uznany, ale dość niszowy producent zegarków, który produkuje nie więcej jak 4 tys. zegarków rocznie. Tym samym jest to bardziej unikatowy gadżet niż nowa Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, która również nie jest tania. Za najmocniejszą odmianę włoskiego sedana trzeba zapłacić równowartość co najmniej 359 tys. zł.

W tej cenie mamy do dyspozycji silnik V6 2.9 z podwójnym doładowaniem, dysponujący mocą 510 KM i 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Najmocniejsza Giulia rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy. Włoska maszyna przejechała okrążenie na „zielonym piekle” w czasie 7:39,0. Identyczny wynik osiągnęło Ferrari 430 Scuderia oraz Porsche 911 Turbo 997.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 158 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij