Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Chrysler 200 – w odmianie cabrio

Chrysler, 200 Chrysler 200 Convertible

Komitywa Chryslera z Grupą Fiata sprawiła, że nie w amerykańskich a włoskich mediach wypłynęły pierwsze zdjęcia Chryslera 200 Convertible. W modelu tym nie znajdziemy jakichś stylistycznych szaleństw, jego linia nadwozia pokrywa się z kształtami sedana, poza zmienioną liczbą drzwi i miękkim dachem, oczywiście. Również mechanicznie kabriolet podąża śladami sedana - pod maskę trafić może 2,4-litrowy czterocylindrowiec o mocy 173 KM, albo 2,6-litrowa V-szóstka o mocy 283 KM. W obu wersjach silniki zestawiono z sześciobiegową skrzynią automatyczną.

Model ten zobaczymy w Europie już w marcu podczas Salonu w Genewie. Pojawić się ma zarówno wersja zamknięta, jak i prezentowane dziś cabrio. Zamiast znaczka Chryslera będzie nosić logo Lancii. Nie podano jeszcze informacji jak będzie nazwany ten model. Prezes Fiata - Sergio Marchionne - wspominając o wprowadzeniu dwusetki do Europy jako Lancii zasugerował, że może otrzymać nazwę "Flavia".

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Prawdopodobnie będzie to właśnie Flavia, natomiast myślałem, że będzie to autko miało sztywny dach. Ogólnie całkiem przyzwoicie wygląda.
  ~Samuraj, 2011-01-14 08:48:49
 • avatar
  zgłoś
  Włoskie media donoszą, że otwarta wersja modelu 200 Chryslera jest już gotowa. Oto pierwsze zdjęcia.
  auto motor i sport, 2011-01-14 07:57:45
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij