Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Cigarette Racing 50 Marauder GT S Concept: Łódź natchniona Mercedesem AMG GT

Na Miami International Boat Show (to takie targi motoryzacyjne, tylko dla łodzi) zaprezentowano ciekawy model motorówki. Przy tworzeniu Cigarette Racing styliści zapatrzyli się na Mercedesa AMG GT.

Motorówka Cigarette Racing 50 Marauder GT S Concept jest napędzana dwoma gigantycznymi silnikami o łącznej mocy 1550 KM. Opływowy kształt plus ogromna moc powodują, że na spokojnych wodach "cygaretka" jest w stanie rozpędzić się do 217 km/h.

Daleko jej w prawdzie do osiągów AMG GT, który maksymalnie pojedzie nawet 310 km/h, ale na wodzie 217 km/h to prawdziwy wyczyn.

Wewnątrz sportowej łodzi znajdziemy więcej podobieństw do sportowego Merca. Czarne fotele z alcantary wraz z kontrastującymi żółtymi (AMG Solarbeam) przeszyciami, pochodzą wprost z modelu AMG GT.

Ile kosztuje ta, długa na prawie 15 m superłódź? "Drobne" 1.2 mln dolarów.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Co łączy Mercedesa AMG GT z superłodzią? Tak jak sportowy Mercedes "rządzi" na asfalcie, tak samo Cigarette Racing 50 Marauder GT S dominuje na wodach.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Racing-Concept-lodz-lodz-motorowa-Mercedes-AMG-amg-gt,18950,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-02-16 15:58:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij