Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Citroen Aircross Concept: Większy brat Cactusa

Citroen C4 Cactus zyskał tak duże uznanie na rynku, że marka postanowiła zrobić większy model, inspirując się istniejącym autem. Jeśli będzie jak w przypadku Cactusa, gdzie model produkcyjny praktycznie nie różnił się od konceptu, nie możemy się doczekać nowego Aircrossa.

Aircross Concept ma bryłę typową dla crossovera. Podniesione, udające terenówkę nadwozie, duże koła, modne i stylowe dodatki, które wyróżniają auto w mieście to pierwsze cechy, rzucające się w oczy, patrząc na Aircrossa. Dziś w modzie jest minimalizm i prostota, więc wnętrze auta odzwierciedla te trendy. Liczbę przełączników zredukowano do absolutnego minimum i wszystko obsługuje się za pomocą dotykowego ekranu.

Śladem Cactusa w koncepcie Citroena pojawią się elementy “Alloy Bumps” i “Air Signs” z boku i przodu pojazdu. Ciekawe, czy będzie można wybierać ich kolor... Ciekawostką są cztery pojedyncze fotele, które wyposażono w mikrofony i głośniki, żeby ułatwić komunikację między pasażerami.

Auto ma być też eko. Pod maską ma znaleźć się napęd hybrydowy typu plug-in. Premierę Aircrossa zaplanowano na Shanghai Motor Show już 22 kwietnia.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij