Citroen C4 Aircross: polskie ceny nowego crossovera

C4 Aircross to nic innego jak bliźniacza wersja modelu ASX od Mitsubishi.

Citroen C4 Aircross
Citroen C4 Aircross
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 87 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W ofercie polskiej C4 Aircross będzie występował tylko z dwoma silnikami (benzynowy i wysokoprężny) i jedną wersją napędową (4x2). Obie jednostki mają 1,6-litra pojemności i 115 KM.

 

Na starcie Citroen daje rabat w wysokości 9100 złotych. Najtańszy C4 Aircross kosztuje 73 900 złotych (z uwzględnieniem rabatu). Diesel jest droższy i kosztuje 82 900 złotych.

Na polskim rynku występuje tylko jedna wersja wyposażeniowa Seduction, w jej ramach dostajemy m.in.: ESP, sześć poduszek powietrznych, klimatyzację automatyczną, radio MP3 + sześć głośników, Bluetooth, światła do jazdy dziennej LED, pełną elektrykę szyb i lusterek, skórzaną kierownicę i dźwignię zmiany biegów oraz 16-calowe felgi aluminiowe. Wyposażenie dodatkowe obejmuje Pakiet Miejski (czujnik cofania + elektrochromatyczne lusterko wsteczne) za 1200 złotych i lakier metalik za 2150 złotych. Specjalny lakier White Pearl wyceniony został na 2900 złotych.

Citroen poinformował również, że niemożliwa jest opcja zamówienia auta do produkcji, kupować można tylko już wyprodukowane egzemplarze.

Źródło: Samar
amis

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA