[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018

Salon samochodowy w Paryżu to idealne miejsce do zaprezentowania nowego francuskiego SUV-a. Model C5 Aircross może być też hybrydą plug-in.

Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018 Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018

Na początek trzeba przyznać, że Citroen długo kazał czekać na swoją wersję Peugeota 3008, która na rynku chińskim jest dostępna już od około roku. Przyszedł jednak czas na debiut modelu na rynkach Starego Kontynentu. Po C3 Aircross, który odniósł prawdziwy sukces handlowy z 80 tys. sprzedanych egzemplarzy, C5 Aircross sprzedanym na chińskim rynku w 40 tys. egzemplarzy oraz C4 Aircross zaprezentowanym pod koniec kwietnia na salonie samochodowym w Pekinie, Citroen wprowadza europejską wersję C5 Aircross.

REKLAMA

Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018 Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018

O nadwoziu wiemy już wiele, bo Citroen C5 Aircross prezentowany był na salonie samochodowym w Szanghaju w 2017 roku. Z przodu uwagę zwracają dwupoziomowe światła, w linii bocznej ciekawie zakończone tylne drzwi i przeszklony tylny słupek, natomiast z tyłu mamy intrygujące lampy z trójwymiarowymi świecącymi prostokątami LED. Samochód ma zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi i fotele Advanced Comfort, dzięki czemu oferuje wysoki poziom komfortu. Auto wyróżnia się też szerokimi możliwościami zmiany aranżacji wnętrza, dzięki trzem przesuwanym, składanym i odchylanym siedzeniom z tyłu oraz największemu w tej klasie samochodów bagażnikowi o pojemności od 580 do 720 litrów.

REKLAMA

Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018 Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018

Model wyposażony jest ponadto w 20 systemów wspomagania prowadzenia, w tym Highway Driver Assist, system umożliwiający jazdę autonomiczną poziomu drugiego, czy też Grip Control z funkcją Hill Descent Assist, do jazdy po bezdrożach. Samochód wyposażono także w sześć systemów łączności, w tym bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

REKLAMA

Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018 Citroen C5 Aircross - Paris Motor Show 2018

Nowy SUV C5 Aircross, produkowany we Francji w zakładzie w Rennes – La Janais, będzie wprowadzony na rynek europejski i na rynki światowe pod koniec 2018 r. Pod koniec 2019 r. będzie pierwszym modelem marki Citroën z napędem Plug-in Hybrid. Póki co do napędu europejskich wersji C5 Aircrossa posłużą dwie wersje benzynowe - PureTech 130 S&S oraz PureTech 180 S&S oraz trzy diesle - BlueHDi 130, BlueHDi 130 S&S oraz BlueHDi 180 S&S.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij