[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Citroen SpaceTourer 4x4 E Concept - minivan dla bardzo aktywnych

Francuski producent pokazał kolejny model przygotowany na targi w Szwajcarii. Oto połączenie minivana z crossoverem.

Citroen SpaceTourer 4X4 E Concept Citroen SpaceTourer 4X4 E Concept

Idea przyświecająca projektantom Citroena była prosta - połączyć nadwozie minivana z charakterystyką crossovera. Koncepcyjny model jest o 60 mm wyżej zawieszony niż seryjnie produkowany Citroen SpaceTourer. Samochód ma biały kolor nadwozia uatrakcyjniony szarymi wstawkami tworzącymi efekt kamuflażu.

Nadwozie koncepcyjnego 4x4 E Concept zostało przystosowane dla 9 miejsc, mimo to auto które będzie prezentowane na targach Genewa 2017 wyposażono w 5 siedzisk. Koncepcyjny model został zbudowany na bazie wersji XS seryjnego SpaceTourera. Auto ma 4,6 m długości i 1,9 m wysokości.

REKLAMA

Samochód został wyposażony w dużą ilość schowków, których pojemność wynosi w sumie 74 l. W bagażniku przy konfiguracji z 4 miejscami można pomieścić 2 m3 bagaży.

Pod maską pracuje 2-litrowy turbodiesel z czterema cylindrami. Jednostka napędowa generuje 150 KM oraz maksymalny moment obrotowy równy 370 Nm. Siła napędowa trafia na obie osie poprzez 6-biegową przekładnię mechaniczną. Napęd 4x4 został opracowany przez Citroena wraz z firmą Automobiles Dangel.

Na pokładzie SpaceTourera 4x4 E Concept znaleźć można m.in.:

  • nawigację 3D Citroen ConnectNavi,
  • 7-calowy ekran dotykowy,
  • interfejs Mirror Screen, pozwalający korzystać z aplikacji na smartfonie
  • wyświetlacz Head-Up
  • kamerę cofania Top Rear Vision

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij