[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Citroen zaprezentował szkic nowego C6

Awangardowa limuzyna z Francji powraca na rynek. Właśnie pojawiły się pierwsze szkice prezentujące Citroena C6. Niestety przynajmniej na razie samochód nie trafi na rynek europejski.

Kilka godzin temu chiński oddział koncernu PSA zaprezentował pierwsze szkice modelu C6, który zostanie oficjalnie odsłonięty już za kilka miesięcy. Dotychczasowy Citroen C6 zakończył swój żywot w 2012 roku. Od tamtego czasu francuski koncern nie wspominał o następcy.

Model prezentowany na zdjęciu zostanie odsłonięty podczas targów motoryzacyjnych w Pekinie. Niestety nie trafi on na rynek europejski.

REKLAMA

Auto powstanie na płycie podłogowej koncernu PSA o nazwie EMP2. Pod maską będą montowane czterocylindrowe silniki z turbodoładowaniem o pojemności 1,8 oraz 2,0. Niewykluczone, że pod maską pojawi się również układ hybrydowy. Auto nie będzie wyposażone w hydropneumatyczne zawieszenie Hydracitve 3+, ponieważ francuski koncern porzucił ten projekt kilka tygodni temu. Zamiast tego pojawi się nowe rozwiązanie. Jednak nie znamy na razie detali.

Niewykluczone, że auto zostanie odsłonięte w wersji koncepcyjnej podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Byłaby to jednak dziwna decyzja koncernu, skoro model nie będzie dostępny w sprzedaży na Starym Kontynencie.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij