Clarkson, May i Hammond podpisali umowę z Amazonem

Jeremy Clarkson wraz z Jamesem May'em i Richardem Hammondem wystartują z nowym programem już w przyszłym roku. Amerykański Amazon podpisał umowę z trio na 3 sezony motoryzacyjnego show. 

fot. standard.co.uk

„Top Gear”, do którego prawa wciąż ma BBC, niedługo doczeka się poważnej konkurencji. Były zespół kultowego programu, w składzie Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond, podpisał właśnie kontrakt z Amazonem. Umowa zawarta z Amazonem przewiduje póki co zrealizowanie trzech serii nowego motoryzacyjnego show.

Produkcja pierwszych odcinków ma ruszyć już niedługo, a w ich tworzeniu ma również brać udział były producent „Top Gear” Andy Wilman. Wszystkie serie nakręcone przy współpracy Wilmana z legendarnym trio będą transmitowane na internetowej platformie telewizyjnej Amazona – Amazon Prime.

Na razie nazwa nowego show nie jest jeszcze znana i być może w ogóle jeszcze nie istnieje. Możemy być jednak pewni, że nie będzie to „Top Gear”, jak już wspomnieliśmy, wciąż należące do brytyjskiego BBC.

Wiceprezes Amazon Prime Video w Europie, Jay Marine, mówi, że ich klienci bardzo chcą zobaczyć trio znów w akcji, więc duma i podekscytowanie wynikające z urzeczywistnienia tych pragnień są  jeszcze większe. Marine i cały zespół Amazona nie mogą się doczekać efektów pracy Clarksona, May'a i Hammonda. Są jednocześnie pewni, że nowe show będzie najbardziej wyczekiwanym programem 2016 roku na całym świecie.

Zobacz również:
REKLAMA