[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Corvette ZR1 powraca do łask

Kilka dni temu koncern GM złożył wniosek do urzędu o zastrzeżenie znaku ZR1. Wygląda na to, że ekstremalne Corvette z tym znaczkiem powróci do łask. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia przedstawiciele koncernu General Motors złożyli w amerykańskim urzędzie wniosek o zastrzeżenie nazwy ZR1, która będzie wykorzystywana w "pojazdach ziemnych".

Od czasu kiedy w 2014 roku pojawił się model Corvette Z06, co jakiś czas pojawiały się nowe plotki na ten temat. Kilka tygodni temu pojawiły się sugestie, że taka wersja może powrócić dopiero w przyszłej generacji Corvette, która będzie wyposażona w silnik montowany centralnie.

REKLAMA

Nazwa ZR1 (lub ZR-1) była wykorzystywana w historii Corvette kilkukrotnie. Wszystko zaczęło się od modelu C3 w 1969 roku. Po raz ostatni Corvette ZR1 pojawiło się w latach 2009-2013, kiedy produkowano auto z silnikiem LS9 wspomaganym sprężarką mechaniczną. Taki zestaw oferował 638 KM maksymalnej mocy.

Na razie nie wiemy nic więcej na temat ekstremalnej odmiany Corvette. Prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy zanim pierwsze fakty wyjdą na jaw.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij