[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Corvette z centralnie umieszczonym silnikiem

Corvette z jednostką umieszczoną centralnie ma pojawić się na targach NAIAS w 2018. Pod skorupę karoserii trafi jednostka V8.

Corvette C7 z centralnym silnikiem będzie kosztować ok. 80 tys. dolarów, a moc silnika V8 może sięgnąć 450-500 KM. Ta wersja ma być ostatnią interpretacją Corvette'y obecnego modelui. W 2019 roku na rynek wjedzie kolejna generacja, która zostanie wyposażona w nowy silnik V8 z 32 zaworami. Mało tego do 2020 roku światło dzienne ma ujrzeć produkcyjna wersja Corvette E-Ray, samochodu wyposażanego w elektryczny motor, który będzie zasilał przednie koła.

Nas jednak najbardziej interesuje auto, które zadebiutuje na styczniowym salonie NAIAS. A to dlatego, że Chevrolet szykuje bardzo mocne auto. Oczywiście to na razie plotki, ale jeśli się potwierdzą to na początku przyszłego roku zobaczymy nową Corvette ZR1. Takie informacje podaje serwis Car & Driver.

REKLAMA

Obecnie najmocniejsza wersja Corvette to Z06, wyposażona w silnik 6.2 V8 o mocy 650 KM. Auto pierwszą setkę osiąga w czasie 3 sekund. Czy ZR1 będzie charakteryzować okrągła moc 700 KM? Mamy taką nadzieję.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij