[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Cupra e-Racer - elektryczna wyścigówka

Seat oficjalnie uruchomił sportową markę Cupra kilka dni temu. Na salonie w Genewie światło dzienne ujrzy elektryczny samochód wyścigowy Cupra e-Racer.

Cupra e-Racer Cupra e-Racer

Cupra prezentuje wyścigowy model e-Racer, który jest zapowiedzią przyszłości sportów motorowych. A przyszłość ta, przynajmniej według Cupry, stoi pod znakiem elektryczności.

Już sama nazwa prototypu wskazuje na użycie silnika elektrycznego, a dokładnie czterech motorów. Zasilany bateriami wyścigowy e-Racer ma dysponować mocą 402 koni mechanicznych, z możliwością chwilowego zwiększenia jej do potężnych 670 KM.

Moc przenoszona jest na tylną oś, a rozkład masy pomiędzy przednią i tylną osią to 40:60. W wyścigowym Leonie TCR z 350-konnym silnikiem 2.0 rozkład masy jest odwrotny, a napędzane są koła przednie.

REKLAMA

Cupra e-Racer Cupra e-Racer

Zaprezentowany tuż przed Genewą samochód Cupra e-Racer określany jest mianem samochodu prawdziwie sportowego, "pierwszego w pełni elektrycznego, wyścigowego samochodu turystycznego na świecie".

Zeroemisyjny e-Racer pojawi się obok Cupry TCR - auta opartego na Seacie Leonie, mającego w tym sezonie wystartować w wyścigach serii TCR. Model e-Racer jest jednak znacznie bardziej agresywny z wyglądu.

REKLAMA

Cupra e-Racer Cupra e-Racer

Potężne zderzaki ze zintegrowanymi spoilerami, nowa maska i grill, szerokie nadkola czy ogromne skrzydło tylnego spoilera to elementy, które zdradzają potencjał samochodu. Nie mogło zabraknąć klatki bezpieczeństwa czy kubełkowych foteli.

Samochód zobaczymy już za parę dni, podczas salonu samochodowego w Genewie. Na stoisku Cupra e-Racer stanie obok 300-konnej Cupry Ateca.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij