[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Cupra nową marką Seata

Zgodnie z tym, co pisaliśmy już w sierpniu zeszłego roku, Seat utworzył oddzielną, sportową markę Cupra. Znaczkiem Cupra będą sygnowane wszystkie sportowe modele marki.

Cupra - logo Cupra - logo

Seat oficjalnie wprowadza markę Cupra i prezentuje jej logotyp, zgodny z tym, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu

Jam podaje producent, "Cupra zawsze była najwyższą formą wyrazu sportowego stylu Seata i nadszedł czas, by Cupra zyskała własną duszę, DNA i tożsamość jako osobna marka." Dlatego też wszystkie nowe samochody Cupra będą nosiły własne logo.

Nowa marka zadebiutuje oficjalnie podczas prezentacji zaplanowanej na 22 lutego, a pierwsze modele Cupra zostaną pokazane szerokiej publiczności na początku marca, podczas salonu samochodowego w Genewie. Póki co uruchomiono stronę internetową www.cupraofficial.com.

REKLAMA

REKLAMA

Cupra - logo Cupra - logo

W tej chwili właściwie jedynym modelem Cupra jest Leon, który rywalizuje na rynku m.in. z Golfem R i dzieli z nim silnik, a także wiele podzespołów. Pod jego maską pracuje 2-litrowe TSI, które generuje moc 300 KM, a w limitowanej edycji Leon Cupra R nawet 310 KM.

W niedalekiej przyszłości z logo Cupra pojawić się ma SUV Ateca, który ma być napędzany tym samym silnikiem, co Leon Cupra. Dalej ma to być kompaktowy SUV, którego nazwy jeszcze nie znamy, a która będzie wybrana spośród czterech propozycji: Alboran, Aranda, Avilo lub Tarraco.

REKLAMA

Cupra - logo Cupra - logo

Ale to jeszcze nie wszystko, bo poza nowym znaczkiem, Seat zastrzegł w zeszłym roku również trzy nazwy, które były już kiedyś używane, w odniesieniu do koncepcyjnych modeli Seata. Mowa o "tanecznych" nazwach Tango, Salsa oraz Bolero. Więcej o nich pisaliśmy w materiale "Seat Cupra ma nowe logo".

Co więcej, Seat planuje wprowadzenie w niedalekiej przyszłości sportowych modeli spod znaku Cupra, które napędzane będą silnikiem elektrycznym, co potwierdził Matthias Robe z działu badań i rozwoju Seata, w wywiadzie dla Auto Express. Robi się coraz ciekawiej, prawda?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij