[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Ćwierć miliona Opli Astra z polskiej fabryki

Ćwierć miliona egzemplarzy Opli Astra zjechało już z taśm montażowych polskich zakładów w Gliwicach. Jubileuszowy samochód trafi do klienta w Polsce.

Opel Astra nr 250000 Opel Astra nr 250000

W zakładzie produkcyjnym Opla w Gliwicach z taśmy produkcyjnej zjechał 250-tysięczny egzemplarz montowanego tam Opla Astry w wersji hatchback. Jubileuszowy egzemplarz został pomalowany czerwonym lakierem.

Opel Astra nr 250 000 napędza turbodoładowany silnik benzynowy 1,4 l ECOTEC Direct Injection Turbo o mocy 150 KM i maksymalnym momencie obrotowym do 245 Nm, dostępnym przy 2000-4000 obr./min. Samochód ten został zamówiony przez polskiego klienta.

REKLAMA

- Dzisiejszy dzień jest kolejnym etapem historii linii modelowej Astry w naszym gliwickim zakładzie, gdzie od prawie dwudziestu lat produkowane są kolejne generacje tego popularnego wśród klientów modelu Opla - powiedział Andrzej Korpak, dyrektor generalny gliwickiego zakładu Opla w Polsce. 

Opel Astra obecnej generacji, od momentu swojej premiery w 2015 roku, zdobył międzynarodowe uznanie w postaci ponad 450 000 zamówień złożonych na Astrę przez klientów z całej Europy. Montowany m.in. w Gliwicach kompakt zdobył też prestiżowy tytuł europejskiego Samochodu Roku 2016.

Przypomnijmy, że zakład produkcyjny Opla jest jednym z największych pracodawców w regionie i jednym z największych eksporterów w Polsce. Kolejne generacje modelu Astra są produkowane w gliwickim zakładzie od prawie dwudziestu lat.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij