Cyfrowe muzeum Seata wysoko nad ziemią

Młodzi projektanci stworzyli wizję podniebnego, cyfrowego muzeum Seata.  Współtwórczynią wizjonerskiego budynku jest Polka – Ksymena Borczyńska. 

mediaportal.seat-auto.pl
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wszystko rozpoczęło się w Barcelonie, gdzie Seat zaprosił 50 miłośników architektury i designu, by na 48-godzinnym spotkaniu młodzi projektanci mogli opracować swoje pomysły, w których uwzględnili przedstawione wcześniej wytyczne. Najciekawszym projektem okazał się ten opracowany przez zespół, w skład którego wchodziła Polka – Ksymena Borczyńska. Nasza rodaczka wraz z dwójką innych projektantów przedstawiła wizję muzeum opartego na chmurze, która mogłaby swobodnie przemieszczać się pomiędzy miastami.

REKLAMA

Dyrektor ds. marketingu Seata mówi, że projekt spodobał się ze względu na swój transgraniczny i międzynarodowy charakter pasujący do wartości marki i dobrze obrazujący historię Seata, choć w dość nietypowy sposób.

Zadaniem Muzeum Seat Digital jest przedstawienie historii marki od momentu jej powstania w 1950 roku oraz pokazanie kierunku rozwoju, w jakim Seat zamierza podążać w najbliższej przyszłości. W nowatorskim muzeum swoje miejsce znajdą wielofunkcyjne przestrzenie, galeria osób rozwijających markę oraz galeria modeli z kolekcji Seata.

Seat ma wdrożyć projekt w życie już we wrześniu tego roku. Póki co, mamy trudności z wyobrażeniem sobie tego muzeum, więc czekamy na pierwsze prace budowlane!

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA