REKLAMA

Cyfrowe muzeum Seata wysoko nad ziemią

Młodzi projektanci stworzyli wizję podniebnego, cyfrowego muzeum Seata.  Współtwórczynią wizjonerskiego budynku jest Polka – Ksymena Borczyńska. 

mediaportal.seat-auto.pl
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wszystko rozpoczęło się w Barcelonie, gdzie Seat zaprosił 50 miłośników architektury i designu, by na 48-godzinnym spotkaniu młodzi projektanci mogli opracować swoje pomysły, w których uwzględnili przedstawione wcześniej wytyczne. Najciekawszym projektem okazał się ten opracowany przez zespół, w skład którego wchodziła Polka – Ksymena Borczyńska. Nasza rodaczka wraz z dwójką innych projektantów przedstawiła wizję muzeum opartego na chmurze, która mogłaby swobodnie przemieszczać się pomiędzy miastami.

Dyrektor ds. marketingu Seata mówi, że projekt spodobał się ze względu na swój transgraniczny i międzynarodowy charakter pasujący do wartości marki i dobrze obrazujący historię Seata, choć w dość nietypowy sposób.

REKLAMA

Zadaniem Muzeum Seat Digital jest przedstawienie historii marki od momentu jej powstania w 1950 roku oraz pokazanie kierunku rozwoju, w jakim Seat zamierza podążać w najbliższej przyszłości. W nowatorskim muzeum swoje miejsce znajdą wielofunkcyjne przestrzenie, galeria osób rozwijających markę oraz galeria modeli z kolekcji Seata.

Seat ma wdrożyć projekt w życie już we wrześniu tego roku. Póki co, mamy trudności z wyobrażeniem sobie tego muzeum, więc czekamy na pierwsze prace budowlane!

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA