Czarna Perła od G-Power

G-Power BMW X5 Typhoon Black Pearl
G-Power BMW X5 Typhoon Black Pearl
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 289 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

BMW o nazwie X5 Typhoon mogliśmy podziwiać już wcześniej. Projekt G-Powera wyróżnia się bardzo agresywnym bodykitem z wyraźnie poszerzonymi błotnikami oraz podwójnym, centralnie umieszczonym układem wydechowym i dyfuzorem pod tylnym zderzakiem.

Z przodu uwagę przykuwa przede wszystkim przedni zderzak z paskiem LED-ów po bokach oraz maska z dodatkowymi wlotami powietrza do komory silnika. X5 Typhoon porusza się na przeogromnych 23-calowych aluminiowych obręczach obutych wyczynowymi oponami Michelin.

Między jego przednimi kołami pracuje 4,4-litrowy silnik V8, który przeszedł wyraźną kurację wzmacniającą. Za wzrost mocy z 407 do 625 koni mechanicznych w głównej mierze odpowiadają sprężarka mechaniczna SK III RS, bardziej wydajny układ dolotowy oraz nowy układ wydechowy z wyścigowymi katalizatorami oraz tłumikami.

Tak zmodyfikowane auto do 100 km/h przyspiesza w ciągu 4,5 sekundy, a do 200 km/h w około 16 sekund. Prędkość maksymalna wynosi powyżej 300 km/h.

A czemu Czarna Perła? Ze względu na czarny perłowy lakier. Jeśli macie wolne 295 tysięcy euro, to X5 Typhoon w tym wydaniu możecie już zamawiać u niemieckiego tunera G-Power.

 

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA