Czym jeździ Piotr Kaszubski?

Piotr Kaszubski, to człowiek o którym jest głośno w mediach. Jest ścigany listem gończym, a my tymczasem sprawdzamy, co stoi w jego garażu.

Kilka lat temu w polskich mediach objawił się Piotr Kaszubski, który przedstawiał się jako "najmłodszy polski milioner" i właściciel kliniki medycyny estetycznej. Od początku wzbudzał sporo kontrowersji nie tylko swoimi wypowiedziami, ale także stylem bycia. W ostatnim czasie było na jego temat głośno za sprawą kłopotów biznesowych. Efektem tego jest list gończy, który Prokuratura Okręgowa w Warszawie wydała kilka godzin temu.

REKLAMA

Okazuje się, że 23-latek jest miłośnikiem motoryzacji. Kilka lat temu pochwalił sie na swoim profilu facebookowym swoim "sportowym kabrioletem". Co prawda, był to Peugeot 307 CC, którego maksimum to benzynowy silnik o pojemności 2,0 i mocy 136 KM.

Jednak całkiem niedawno Piotr Kaszubski sprawił sobie auto, obok którego nie można było przejść obojętnie. Jest to Lamborghini Gallardo, czyli włoski supersamochód o wściekłym, żółtym kolorze. Maszyna ma pod maską silnik V10 o pojemności pięciu litrów. W zależności od wersji auto może dysponować mocą od 500-520 KM. Niestety, jak widać na zdjęciach opublikowanych przez Piotra Kaszubskiego, samochód miał spotkanie z wandalami.

 fot. facebook.com

Zobacz także:
REKLAMA