DS 1955: Ku czci legendy

W 1955 roku na paryskim salonie pojawił się Citroen DS, który na stałe wpisał się w karty motoryzacyjnej historii i stał się legendą. Dziś marka DS świętuje 60-lecie tego auta wprowadzając limitowane edycje swoich modeli.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 56 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Specjalne modele wyróżniają się niebieskim kolorem nadwozia Encre (z czarnym dachem w przypadku DS 3 i DS 4), aluminiowymi kołami ze środkową częścią w kolorze Gold Mat i logo DS również w kolorze złotym. W autach limitowanej serii znajdziemy też takie smaczki jak lusterka z wygrawerowanym laserowo monogramem DS i złotym oznakowaniem „DS 60 1955” na przednich drzwiach i tylnej klapie. Wnętrze obszyto wysokiej jakości licowaną skórą, nie zabrakło także specjalnych tabliczek podkreślających wyjątkowość tych modeli.

Seria specjalna będzie dostępna we wszystkich modelach gamy DS - DS 3, DS 3 Cabrio, DS 4 i Nowym DS 5. Modele te, wyprodukowane w limitowanej ilości (1955 w przypadku DS 3 i DS 3 CABRIO, 955 - dla DS 4 i również 955 - dla Nowego DS 5) - będą dostępne w salonach Marki od końca maja.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA