[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

DS 3 Givenchy Le MakeUp - modniś z Paryża

DS 3 od Givenchy zostanie pokazany podczas imprezy DS World Paris, która rozpocznie się 10 maja i potrwa do 7 czerwca. DS 3 Givenchy Le MakeUp będzie bardzo rzadkim widokiem na ulicach.

DS 3 po faceliftingu został niedawno zaprezentowany i w ślad za nim podąża jedna z zapewne wielu wersji limitowanych. Givenchy Le MakeUp powstało przy współpracy z firmą Givenchy i wyróżnia się kilkoma smakowitymi detalami.

Na dywanikach pojawiły się kolorowe szwy i specjalne oznaczenia Givenchy. Dla pań lubiących malować się przed jazdą, przewidziano specjalny schowek w podłokietniku, w którym można schować kosmetyki. Pojawiła się deska rozdzielcza w kolorze różowym i czarnym. To tego każde DS 3 w edycji specjalnej jest wyposażone w skórzaną tapicerkę. Karoserię pomalowano lakierem Opaline White i przyprószono akcentami z logo Givenchy.

REKLAMA

Każdy z 500 wyprodukowanych egzemplarzy będzie można skonfigurować według indywidualnych życzeń. Na liście wyposażenia standardowego znalazły się:

  • skórzana tapicerka (także na kierownicy i mieszku zmiany biegów),
  • 17-calowe felgi w czarnym kolorze,
  • reflektory LED,
  • 7-calowy dotykowy wyświetlacz,
  • system DS Connect Box,
  • tylne czujniki parkowania,
  • asystent podjazdu pod górę.

DS-a w "modnej" wersji będzie można zamówić w nadwoziu hatchback oraz cabrio. Ceny startują od £19,395.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij