[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

DS 3 i DS 3 Cabrio przechodzą facelifting

Nowy przedni zderzak, przestylizowany grill i zmodernizowane reflektory LED to tylko pierwsze oznaki faceliftingu w DS 3.

DS 3 facelifting

DS 3 oraz DS 3 Cabrio przechodzą facelifting. Oprócz wyżej wspomnianych zmian dochodzi ubogacona paleta kolorów. A klienci mają do wyboru aż 78 odcieni nadwozia oraz dachu. Do tego dochodzą cztery rodzaje naklejek dachowych, tyle samo kolorów dachu materiałowego oraz lusterek. Zindywidualizowanie swojego DS-a będzie teraz prostsze, raczej mało prawdopodobne, że spotkamy na drodze drugi, identyczny model.

Wewnątrz także zmiany. Auta zostaną wyposażone w 7-calowy ekran oraz system Apple CarPlay. Deska rozdzielcza może mieć nowe obicia oraz konsolę centralną, z której zniknęło 20 przycisków. Ich funkcje przejął dotykowy wyświetlacz. Do wyposażenia doszły takie elementy jak, kamera cofania, asystent parkowania, czy podjazdu pod górkę. Pojawił się także system zapobiegający zderzeniu z obiektami znajdującymi się z przodu. Laser skanuje otoczenie i w razie wykrycia przeszkody przekaże sygnał do komputera, który włączy hamulce - jeśli oczywiście kierowca nie zrobi tego odpowiednio wcześnie.

REKLAMA

Pod maską odświeżonego DS-a pojawi się aż 8 silników, ale na razie marka nie zdradza ich szczegółów technicznych. Wiadomo jedynie, że trzy z nich będą to jednostki PureTech z trzema cylindrami, dwa silniki THP oraz trzy diesle BlueHDi. Co do skrzyń biegów będą trzy propozycje: manualna, półautomatyczna oraz automatyczna.

Klienci szukający mocnych wrażeń będą mieli do wyboru wersję Performance z 1.6-litrowym silnikiem THP o mocy 208 KM. Oprócz mocnego silnika, oferowane jest także sportowe zawieszenie, niższe o 15 mm od standardowego. Opcjonalnie będzie też dostępny sportowy układ hamulcowy oraz dyferencjał o ograniczonym poślizgu.

DS 3 oraz DS 3 Cabrio zadebiutowały w Paryżu, ale będzie je można oglądać na marcowych targach w Genewie. Na razie nieznane są ich ceny. Jesteśmy ciekawi, czy odświeżone wersje spodobają nam się bardziej niż ostatnia, którą jeździliśmy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij