[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

DS 4 przechodzi facelifting. Dołącza wersja Crossback - Targi Frankfurt 2015

Przy okazji liftingu DS 4 pojawiła się też modna wersja Crossback, mająca upodobnić DS-a do crossovera. Co zmieniło się w nowym modelu?

Jak przy okazji liftingu każdego auta tak i tutaj zmianom poddano przednie reflektory, które są teraz wykonane w technologii LED Vision. W wersji hatchback rozszerzono paletę kolorów. Teraz dwubarwne nadwozie można ubrać w dwa z 38 kolorów.

Nowością w DS 4 będzie wersja Crossback. Uterenowiona wersja stoi o 3 cm wyżej od zwykłego hatchbacka. Wyróżniają ją czarne plastikowe nadkola, inny wzór felg, spoiler na tylnej klapie oraz aluminiowe relingi. Nowe silniki pojawią się w obydwu wersjach. Ofertę otwiera benzynowy motor PureTech 130 S&S o mocy 130 KM i 230 Nm. Jednostka THP 165 S&S produkuje 165 KM i 240 Nm. Najmocniejsza wersja będzie dostępna tylko w hatchbacku, oferuje 210 KM i 285 Nm. Wśród diesli zobaczymy 120, 150 oraz 180-konne warianty. Seryjnie DS 4 będzie wyposażony w 6-stopniowe manuale, najmocniejsze wersje otrzymają automatyczne przekładnie.

REKLAMA

Obydwie wersje DS-a będą wyposażone w inteligentny system kontroli trakcji, która poprawia przyczepność na różnych nawierzchniach. Na pokładzie znajdziemy też takie gadżety jak bezkluczykowy dostęp, asystent martwego pola, kamerę cofania czy system Mirror Screen, dzięki któremu można będzie połączyć się z systemem Android i iOS.

DS 4 i DS 4 Crossback swoją oficjalną premierę będzie miał na targach we Frankfurcie już za dwa tygodnie.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 87 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij