Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

DS3 WRC – premiera za tydzień

Citroen, DS3 WRC Citroen DS3 WRC

Mondial de L'Automobile będzie miejscem prezentacji następcy rajdowej odmiany Citroena C4. Bardzo udanej odmiany, której marka zawdzięcza dwa tytuły mistrzowskie w kategorii producentów i trzy w kategorii kierowców. DS3 WRC będzie mniejsze od "ce-czwórki", a by sprostać przyszłorocznym wymogom WRC będzie musiało mieć również mniejszy silnik. Wymóg ten ma ograniczyć koszty uczestnictwa w tej serii zawodów, a to z kolei ma przenieść się na większe zainteresowanie producentów i prywatnych teamów udziałem w tej serii rajdów. 

Póki co francuski producent przygotował materiał wideo, na którym nie widać zupełnie nic. Na zdjęcia i specyfikację techniczną musimy jeszcze poczekać.

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Możesz wątpić, ale fakt jest faktem. Bardziej było to postrzegane jako forma szantażu na FIA - nie róbcie zmian, bo czołowi kierowcy WRC odejdą. Loeb w C2 nie jeździł. Jako junior zdobył mistrzostwo w Saxo.
  eri, 2010-09-24 09:11:21
 • avatar
  zgłoś
  'eri' napisał(-a):Pan Sebastian powiedział kiedyś, że taką po****ółką to on w rajdach jeździć nie będzie. Ciekawe na ile jego deklaracja jest aktualna dzisiaj i na ile będzie w 2011 roku?Jakoś wątpię, że to powiedział, bo przecież wcześniej osiągał sukcesy w C2.
  ~Gość, 2010-09-23 22:39:10
 • avatar
  zgłoś
  Coś tam na filmiku jednak widać. Ogromny spojler, zarys linii nadwozia, kierownica. Ogólnie zapowiada się ciekawie, ale spodziewałem się, że następcą zostanie DS4, a tu niespodzianka.
  ~Samuraj002, 2010-09-23 12:53:24
 • avatar
  zgłoś
  Pan Sebastian powiedział kiedyś, że taką po****ółką to on w rajdach jeździć nie będzie. Ciekawe na ile jego deklaracja jest aktualna dzisiaj i na ile będzie w 2011 roku? Najważniejsze oby nowa formuła mistrzostw świata przełożyła się faktycznie na zwiększenie liczby uczestniczących w nich zespołów fabrycznych. Jednostronne pojedynki Citroen - Ford są już jak kolejny odcinek serialu "L jak Loeb"...
  eri, 2010-09-23 10:32:11
 • avatar
  zgłoś
  Ostatni dzień września będzie dniem premiery nowej rajdówki Citroena. Prezentacja - oczywiście w Paryżu.
  auto motor i sport, 2010-09-23 09:37:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij