[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Dacia Duster – „tanio” już było (wideo)

Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie przyjrzeliśmy się drugiej generacji popularnego modelu – Dacii Duster.

Dacia Duster 2017 Dacia Duster 2017

Tanio już było, ale nie chodzi nam bynajmniej o cenę zakupy, ta nadal pozostanie na poziomie nieosiągalnym dla samochodów w swojej klasie – przewiduje się, że cena modelu podstawowego ciągle będzie oscylować w okolicy 40 000 złotych, a najpewniej nieco poniżej tej granicy. Przez słowo „tanio” mamy na myśli tandetne wykończenie i braki w wyposażeniu – Dacia zarzeka się, że nowy model będzie pod tym względem lepszy niż poprzednik.

Dacia Duster 2017 Dacia Duster 2017

Przyjrzeliśmy się temu modelowi na salonie samochodowym we Frankfurcie, gdzie właśnie debiutuje druga generacja rumuńskiego bestsellera. Wnioski? Nie jest źle. Z zewnątrz samochód został delikatnie odświeżony, zgodnie z zasadą, że nie zmienia się czegoś co działa dobrze. A design Dustera, mimo że to ciągle tanie auto, daje kierowcy poczucie jazdy dużym i bezpiecznym samochodem. Projektanci pozwolili sobie wprowadzić kilka ciekawych detali stylistycznych – podniesiono delikatnie linię okien, przez co samochód wydaje się wyglądać bardziej dynamicznie oraz zamontowano ciekawe światła tylne.

Dacia Duster 2017 Dacia Duster 2017

Także deska rozdzielcza została zaprojektowana w ciekawszy sposób niż w poprzedniku, sprytnie ukryto tanie materiały wykończeniowe, a na pierwszym planie wyeksponowano nowoczesne multimedia. Mowa tutaj o nowym systemie multimedialnym z dotykowym ekranem – system ma kilka ciekawych funkcji, jak np. widok kamery 360 stopni i funkcje łączności ze smartfonem.

Dacia Duster 2017 Dacia Duster 2017

Kliencie mają mieć wybór między dwiema benzynowymi jednostkami SCe 115 oraz TCe 125, obie z manualnymi skrzyniami biegów i napędem na jedną lub obie osie. Wśród diesli wybór będzie pomiędzy dCi 90 - wyłącznie z napędem na przód oraz dCi 110 z napędem 2WD lub 4WD. Ten ostatni wariant będzie mógł zostać sparowany z automatyczną przekładnią EDC. Dodatkiem ma być opcjonalna instalacja LPG dla silnika SCe 115.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 64 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij