Dacia Sandero Stepway w limitowanej edycji

Kupując Dacię klienci nie szukają prestiżu, tylko rozsądnej oferty. Z drugiej strony, dlaczego by nie dać im namiastki unikalnego charakteru?

Dacia Sandero Stepway Very Limited Edition
Dacia Sandero Stepway Very Limited Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Być może i brzmi to dziwnie, ale Dacia wprowadzi do swojej oferty limitowany model Sandero Stepway. Nazwa? Nie mogła być inna. "Very Limited Edition", czyli bardzo limitowana edycja.

REKLAMA

Samochodu nie ma jeszcze w ofercie, ale ma się pojawić przed końcem roku. Firma ogłosiła ten fakt na dorocznym spotkaniu w Paryżu, gdzie pojawiło się niemal 10 tys. gości marki.

Obecnie powstały trzy warianty, a zwycięski zostanie wyłoniony poprzez konkurs w mediach społecznościowych. W dalszej kolejności zostanie on wyprodukowany w zaledwie 150 egzemplarzach. Czy może być coś bardziej prestiżowego?

Jeden z wariantów nazywa się "City" i ma czarne nadwozie z białym dachem, który pokryty jest grafiką w miejskiej tematyce.

Drugi to "Navy", odwołujący się do tematyki morskiej, z kotwicą wymalowaną na dachu. Ostatni nazywa się "Pop Art" i jest najbardziej kolorowy ze wszystkich.

Jak wspomnieliśmy, zwycięski projekt powstanie w 150 egzemplarzach. O tym, jaki poziom wyposażenia zostanie wykorzystany, czy też jaki silnik trafi pod maskę, dowiemy się w późniejszym terminie. Głosować można do 12 lipca na facebookowym profilu Dacia France. 

REKLAMA