[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘ



OCEŃ
4.0

Dacia Sandero Stepway w limitowanej edycji

Kupując Dacię klienci nie szukają prestiżu, tylko rozsądnej oferty. Z drugiej strony, dlaczego by nie dać im namiastki unikalnego charakteru?

Dacia Sandero Stepway Very Limited Edition Dacia Sandero Stepway Very Limited Edition

Być może i brzmi to dziwnie, ale Dacia wprowadzi do swojej oferty limitowany model Sandero Stepway. Nazwa? Nie mogła być inna. "Very Limited Edition", czyli bardzo limitowana edycja.

Samochodu nie ma jeszcze w ofercie, ale ma się pojawić przed końcem roku. Firma ogłosiła ten fakt na dorocznym spotkaniu w Paryżu, gdzie pojawiło się niemal 10 tys. gości marki.

Obecnie powstały trzy warianty, a zwycięski zostanie wyłoniony poprzez konkurs w mediach społecznościowych. W dalszej kolejności zostanie on wyprodukowany w zaledwie 150 egzemplarzach. Czy może być coś bardziej prestiżowego?

Jeden z wariantów nazywa się "City" i ma czarne nadwozie z białym dachem, który pokryty jest grafiką w miejskiej tematyce.

Drugi to "Navy", odwołujący się do tematyki morskiej, z kotwicą wymalowaną na dachu. Ostatni nazywa się "Pop Art" i jest najbardziej kolorowy ze wszystkich.

Jak wspomnieliśmy, zwycięski projekt powstanie w 150 egzemplarzach. O tym, jaki poziom wyposażenia zostanie wykorzystany, czy też jaki silnik trafi pod maskę, dowiemy się w późniejszym terminie. Głosować można do 12 lipca na facebookowym profilu Dacia France. 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij