REKLAMA

Dacia prezentuje nową serię limitowaną Techroad

Dacia wprowadza do oferty nową limitowaną serię nazwaną Techroad. Auta są lepiej wyposażone.

Dacia z serii limitowanej Techroad Materiały prasowe
Dacia z serii limitowanej Techroad
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 32 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Seria limitowana Techroad, którą Dacia wprowadza właśnie do oferty, została zbudowana na wersji Stepway w przypadku modeli Sandero, Logan MCV, Lodgy i Dokker oraz wersji Prestige dla modelu Duster.

Modele z serii Techroad mają wzbogacone wyposażenie standardowe, a z zewnątrz rozpoznać je można po charakterystycznych elementach nadwozia i wyposażenia wnętrza.

Dacia Techroad - bogate wyposażenie

Samochody Dacii z serii Techroad są standardowo wyposażone w system multimedialny Media Nav Evolution. Jego szeroki ekran dotykowy ułatwia korzystanie z wielu praktycznych funkcji – nawigacji, Bluetooth, gniazda USB, radia czy muzyki w trybie audiostreamingu.

Dodatkowe udogodnienia dla kierowcy i pasażerów, oferowane w specjalnej serii Techroad, to między innymi:

  • system wspomagania parkowania tyłem,
  • klimatyzacja manualna,
  • regulator prędkości wraz z ogranicznikiem.

Zobacz także: Dacia Duster pick-up potwierdzona

REKLAMA

REKLAMA

Dacia z serii limitowanej Techroad Materiały prasowe
Dacia z serii limitowanej Techroad

Dacia Techroad – nowy kolor nadwozia

Serię limitowaną Techroad na pierwszy rzut oka wyróżnia nowy kolor nadwozia, niedostępny dla innych modeli marki. Jest to lakier o nazwie „Czerwony Fusion”, który pozwoli wyróżnić się na drodze.

Poza nowym kolorem karoserii charakterystycznym elementem serii Techroad są obudowy lusterek w kolorze czarnym, błyszczącym z czerwonym paskiem oraz obręcze kół. W przypadku modelu Duster będą to 17-calowe obręcze wykonane ze stopu metali lekkich we wzorze Maldive z czerwonym kołpakiem centralnym, a dla modeli Lodgy, Dokker, Sandero oraz Logan MCV – 16-calowe obręcze stalowe z dwukolorowymi kołpakami.

Wybrane modele Dacii Sandero, Logan MCV i Lodgy zyskały także oklejenie słupka B z logo „Stepway” oraz zewnętrzne oznaczenie „Techroad”.

Seria „Techroad” to również odmienione wnętrze samochodu. Fotele będą posiadać specjalną tapicerkę z czerwonymi przeszyciami oraz logiem „Stepway” lub „Duster”, w zależności od modelu. Logo znajduje się na oparciu przednich foteli. Czerwonymi elementami zostanie ozdobiona również deska rozdzielcza.

Dacia Techroad - ceny

Dacia Sandero Techroad z silnikiem TCe 90 i instalacją LPG kosztuje od 50 600 zł. Logan MCV TCe 90 Techroad kosztuje również od 50 600 zł. Z kolei Duster Techroad wyceniony jest na 59 400 zł za wersję SCe 115.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA