Dakar w Polsce – już 14 października

Dakar w Polsce
Dakar w Polsce
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tego dnia na specjalne zaproszenie polskiego oddziału firmy Mitsubishi Motors - 12-krotnego zwycięzcy Dakaru i najbardziej utytułowanego producenta w historii tych zawodów - do Polski przyjedzie Stephane Peterhansel, 9-krotny tryumfator najtrudniejszego terenowego rajdu świata, czyli słynnego Dakaru.

Wraz z nim do Warszawy zawita dakarowy biwak z repliką zwycięskiego Mitsubishi Pajero Evolution, ciężarówką serwisową i innymi elementami, które pomogły zespołowi Mitsubishi sięgać po zwycięstwo.

W godzinach 12.00-14.00 impreza zostanie otwarta dla szerokiej publiczności, co da wielbicielom tego rajdu jedyną i niepowtarzalną okazję do rozmowy z tryumfatorem Dakaru i aktywnego spędzenia czasu w otoczeniu dakarowej scenerii i atrakcji.

W namiotach przeniesionych z piasków Sahary powstanie ruchomy serwis, kantyna, sypialnie dla członków zespołu i multimedialne centrum, które przybliży zwiedzającym historię Rajdu Dakar i wprowadzi w kulisy przygotowań do tego arcytrudnego maratonu.

Wielbiciele rajdów będą tu mogli podjąć walkę z czasem, uczestnicząc w konkurencji zmieniania koła Mitsubishi Outlandera na czas. Zwiedzający będą także mogli rywalizować w wyścigach zdalnie sterowanych samochodzików Mitsubishi Pajero Evolution na specjalnie przygotowanej terenowej trasie.

Na amatorów mocnych wrażeń czekać będą specjalne tory do ekstremalnej jazdy cross-country, prezentujące możliwości terenowe Mitsubishi Pajero i L200.

Źródło: Mitsubishi

 

Zobacz także:
REKLAMA