Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dała popalić Golfowi – nowa Fiesta!

Ford Fiesta 2008 Ford Fiesta 2008

W samym tylko marcu nabywców znalazło aż 53 tys. Fiest, co jest rekordem w historii osiągnięć tego nowego modelu. Auto, które zadebiutowało jesienią ubiegłego roku, do tej pory znalazło już 170 tys. nabywców!

Po podliczeniu wyników sprzedaży na rynku europejskim okazało się, że Fiesta w ubiegłym miesiącu zdetronizowała dotychczasowego lidera i króla rankingów - Golfa. Co więcej, jeśli liczba zamówień na niewielkiego Forda utrzyma się, to jest szansa, że pobije tego ostatniego w wynikach sprzedaży za pierwszy kwartał tego roku.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 57 950 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  No dobra... nie będę ukrywał że jest fajna i wogóle, ale to ford. A ja za nimi nie przepadam. A że pobiła Golfa? Nie jest jego bezpośrednim konkurentem więc nie rozumiem tego porównania.... równie dobrze możea by powiedzieć że Dacia Logan Pobiła S-class na głowę...
  ~Zapa, 2009-04-26 11:36:17
 • avatar
  zgłoś
  Choć nie przepadam za Fordem, to nowa Fiesta muszę przyznać że im się udała - mają powody do fiesty z jej powodu. Przy okazji nie zapominajmy co winduje sprzedaż małych samochodów na zachodzie - dopłaty w Niemczech. Gdyby nie było dopłat, to możliwe że pomimo że Fiesta udana, to nie byłoby jej tak łatwo trafić na 1 miejsce.
  ~Manx, 2009-04-25 23:37:09
 • avatar
  zgłoś
  Hmm szczerze mówiąc to ciesze się z sukcesu Fiesty i zdetronizowaniu Golfa. Jeżeli chodzi o Golfa to nie jestem zwolennikiem tego modelu. Nowa Fiesta jest z to bardzo ładna. Czego o Golfie nie można niestety powiedzieć. Golf jest solidny i niezawodny. Te cechy również są bardzo ważne. Kto wie czy nie najważniejsze. Ale Fiesta ma to "coś" czego niestety nie ma Golf.
  PawelJust, 2009-04-25 17:01:25
 • avatar
  zgłoś
  Najnowszy niewielki model Forda sprzedaje się jak świeże bułeczki. W tym roku firma sprzedała już ponad 110 tys. egzemplarzy.
  auto motor i sport, 2009-04-24 09:45:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij