[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dark ride – tak promuje się Lexus

Lexus CT200h Lexus CT200h

Kolejna firma idzie śladami BMW i Audi, które z powodzeniem wykorzystują filmy wideo do promocji swoich produktów. Tym razem Lexus wykorzystuje świat filmu do promocji modelu CT 200h. Japońska marka poszła o krok dalej niż konkurenci - pozwala widzom uczestniczyć i aktywnie wpływać na akcję filmu.

Hybrydowy sedan, który trafi do sprzedaży w USA w przyszłym roku jest głównym bohaterem 12-minutowej historii pt. Dark ride. Za kierownicą auta zasiada aktor Norman Reedus a jako pilot jedziesz Ty. Waszym zadaniem jest dostarczyć auto we wskazane miejsce i nie dać się złapać "złym", którzy chcą wykraść hybrydową technologię Lexusa. To jaką drogą pojedziecie i jak ominiecie przeszkody zależy od Ciebie.

Zainteresowany? Pilotuj CT 200h na lexusdarkride.com. Zalecamy oglądanie filmu na szybkim łączu internetowym, bo w przeciwnym wypadku czeka Cię 12 minut męki.

My już dotarliśmy do celu. Oto zapowiedź filmu:

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 119 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij