David Hasselhoff i KITT powracają!

David Hasselhoff swoją sławę zdobył dzięki roli w serialu "Nieustraszony", który zachwycał w latach 90. polską publiczność. W USA był emitowany w latach 1982-1986, za pośrednictwem amerykańskiej stacji NBC. Obok Hasselhoffa główną rolę grał K.I.T.T., czyli naszpikowany technologią Pontac Trans Am. Teraz ta para wraca!

Pontiac Trans Am - KITT (Knight Industries Two Thousand)

W sieci pojawił się filmik, w którym widzimy leciwego już Davida Hassellhofa, ubranego w charakterystyczną dla niego skórzaną kurtkę. Odtwórca roli Michaela Knighta czeka nad nadjeżdżającego z dużą prędkością Pontiaca Trans Ama, czyli KITT-a (Knight Industries Two Thousand). I na koniec Hassellhoff pyta młodego chłopaka "czy jest na to gotowy." Tyle trailer, który możecie zobaczyć poniżej.


Co zapowiada trailer? Bardzo możliwe, że pojawi się film pełnometrażowy nawiązujący do kultowego "Nieustraszonego". Do tej pory KITT powrócił jedynie w roku 2008 za pośrednictwem współczesnego serialu. W nowej produkcji w rolę "myślącego samochodu" wcielono Forda Mustanga GT500 KR.

Ci, którzy w latach 80. ubiegłego wieku stworzyli serial „Knight Rider” nie ograniczali swojej wyobraźni. Filmowy Pontiac Trans Am wyposażony był w szereg systemów, które dziś są dostępne w samochodach, np. automatyczne pompowanie kół, tempomat (KITT miał aż 5 trybów pracy), system gaśniczy, wykrywanie usterek. Oprócz tego nie zabrakło takich technologi, jak lasery, wyrzutnie rakiet, wykrywacz bomb, system pozwalający zmylić wystrzelone pociski i wiele, wiele innych.

W latach 1982-1986 powstały 4 sezony serialu „Nieustraszony”, remake z 2008 roku dostarczył tylko dwóch. Z ciekawostek warto podkreślić, że w nowoczesnej interpretacji „Knight Ridera” głosu KITT-owi użyczył aktor Val Kilmer. My czekamy na dalszy rozwój sytuacji i kolejny trailer, który być może zdradzi więcej szczegółów na temat powrotu „Nieustraszonego” i Davida Hasselhoffa.

Zobacz również:
REKLAMA