[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Decydujące wyścigi Formuły E - walka o tytuły trwa

Podobnie jak w poprzednich sezonach Formuły E, tak i w tym roku o podziale mistrzowskich tytułów zadecyduje ostatni weekend sezonu. Zawodnicy będą 14 i 15 lipca walczyć o prestiżowy tytuł mistrza klasyfikacji zespołowej oraz indywidualnej.

Bolid Formuły E Bolid Formuły E

Czwarty sezon Formuły E kończy się tak samo jak się rozpoczął siedem miesięcy temu w Hongkongu: dwoma wyścigami. Oznacza to podwójne emocje dla kibiców obecnych na miejscu i przed telewizorami oraz podwójne szanse na zwycięstwo i zdobywanie punktów dla kierowców.

To również oznacza zwiększone szanse dla Audi, które z 186 punktami jest drugie w klasyfikacji zespołowej i ma zamiar ostro atakować w mieście zwanym „Wielkim Jabłkiem”.

Fakt, że ekipa pod wodzą swego szefa Allana McNisha ma wciąż szanse na walkę o mistrzowski tytuł, jest wynikiem walki, w której Lucas di Grassi i Daniel Abt, którzy w pierwszych czterech wyścigach sezonu zgromadzili zaledwie dwanaście punktów, w ostatnich czterech zdobyli ich aż 128. O 39 procent więcej niż liderzy klasyfikacji – zespół Techeetah.

Scenerią dla dwóch ostatnich wyścigów sezonu będzie dzielnica Red Hook na Brooklynie, z widokiem na imponującą panoramę wieżowców Manhattanu. Przebudowany tor zmagań ma teraz 2 km 373 metry i przebiega wzdłuż wybrzeża Upper New York Bay oddzielającej Brooklyn od Manhattanu.

REKLAMA

REKLAMA

Audi Sport ABT Schaeffler - bolid Formuły E Audi Sport ABT Schaeffler - bolid Formuły E

Długie proste, tzw. agrafki i szybkie zakręty – układ wytyczonego specjalnie na tę okazję toru wyścigowego zapowiada dwa emocjonujące wyścigi. Sobotni liczy sobie 45 okrążeń, a niedzielny 43. Taka „podwójna” impreza stawia zarówno przed kierowcami, jak i przed inżynierami wyjątkowo wysokie wymagania.

Lucas di Grassi do Nowego Jorku przyjedzie niesiony cały czas wiatrem jego pierwszego w tym sezonie zwycięstwa w Zurichu. To, że będzie to jego ostatni weekend w bolidzie z numerem jeden absolutnie mu nie przeszkadza. Walka o tytuł mistrzowski wśród kierowców rozegra się między zawodnikami zespołów Techeetah oraz DS Virgin Racing.

Jedenasta i dwunasta runda sezonu 2017/2018 Mistrzostw Świata Formuła E ABB FIA, rozpocznie się pierwszym wyścigiem w sobotę, 14 lipca o godz. 15.30 czasu lokalnego. Drugi wyścig zaplanowano na niedzielę, 15 lipca, na godz. 15.00 czasu lokalnego. Zmagania na torze transmitować będzie 70 stacji telewizyjnych z całego świata.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij