Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Detroit 2008: Koreańczyk w Stanach

Kia Borrego Kia Borrego

W niektórych krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, nowe Borrego oferowane będzie w dwóch wersjach silnikowych - 3,8-litrowym V6 oraz pierwszym wyprodukowanym przez Kia widlastym ośmiocylindrowcem DOHC o pojemności 4,6 litra i mocy przekraczającej 300 koni mechanicznych. Kolejną innowacją jest zastosowanie z silnikiem V8 sześciobiegowej automatycznej skrzyni biegów.

Nowy SUV oferowany będzie w wersjach z napędem na dwa oraz cztery koła. Charakteryzujacy się wymiarami 2850x4800x1875 mm podróżuje na kołach z 18-calowymi alufelgami.

Wewnątrz Borrego zamontowano zmieniarkę płyt CD, która jest częścią 600-watowego systemu audio Infinity "grającego" dla siedmiorga podróżujących pasażerów.

Za bezpieczeństwo podróżujących odpowiadają dwustopniowe poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne dla wszystkich trzech rzędów foteli, hamulce tarczowe na wszystkich kołach oraz systemy ABS, EBD, BAS, ESC, TCS i TPMS.

Informacja prasowa

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Kia Motors Corporation zaprezentowało podczas targów 2008 North American International Auto Show nowy model SUV-a o nazwie Borrego (na niektórych rynkach pojawi się pod nazwą Mohave).
    auto motor i sport, 2008-01-14 13:37:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij