[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dni otwarte w salonach Toyoty

Toyota Hilux Toyota Hilux

RAV4

W klasyfikacji sprzedaży aut 4x4 od wielu miesięcy znajduje się na pierwszym miejscu. Jego cena w okresie styczeń - lipiec 2008 spadła o ponad 16% do wartości 82 500 zł.

Teraz samochód ten zyskał kolejny atut - pakiet wyposażenia Plus. W jego skład wchodzą: podgrzewane fotele przednie, skórzana tapicerka, ozdobne dywaniki oraz system antykradzieżowy. Możemy go dodać do wersji Luna, Sol i Premium. Cennikowy koszt wymienionych elementów to 10 100 zł, ale w pakiecie Plus kosztują 4 000 zł. Oszczędzamy ponad 60% kwoty wyjściowej.

Hilux

Jest drugim po Corolli najczęściej kupowanym autem na świecie. Po zmianie cen za podstawowego Hiluxa z podwójną kabiną zapłacimy dziś jedynie 84 500 zł, a bogato wyposażony i rasowy off-roader w wersji SR5 jest wydatkiem rzędu 94 500 zł.

Teraz właśnie dla tego "topowego" SR5 z podwójną kabiną dodano pakiet Plus. W jego skład wchodzi pełna zabudowa przestrzeni bagażowej wraz z wykładziną PCV, ozdobne dywaniki oraz chip zwiększający moc silnika do 137 KM (poprzednio 120 KM). Cena pakietu Plus wynosi tylko 3000 zł, gdybyśmy jednak zdecydowali się zakupić oddzielnie wymienione akcesoria koszt osiągnąłby wartość 20 600 zł.

Land Cruiser 120

 Jest najbardziej wytrzymałym i dzielnym modelem z gamy terenówek Toyoty. Zaopatrzony w sprawdzonego diesla o mocy 171 KM doskonale radzi sobie zarówno w terenie jak i na wstęgach asfaltowych szos. Komfortowy i prestiżowy zarazem, nie boi się trudnych warunków drogowych. Pakiet Plus dla Land Cruisera zawiera hak holowniczy, boks dachowy, komplet dywaników oraz, zasilaną z gniazda zapalniczki, mini lodówkę. Koszt - 1900 zł. Oddzielne skompletowanie takiego zestawu kosztowałoby nas o 2 000 zł więcej.

Źródło: Toyota

REKLAMA

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij