Dni otwarte w salonach Toyoty

Toyota Hilux
Toyota Hilux
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

RAV4

W klasyfikacji sprzedaży aut 4x4 od wielu miesięcy znajduje się na pierwszym miejscu. Jego cena w okresie styczeń - lipiec 2008 spadła o ponad 16% do wartości 82 500 zł.

Teraz samochód ten zyskał kolejny atut - pakiet wyposażenia Plus. W jego skład wchodzą: podgrzewane fotele przednie, skórzana tapicerka, ozdobne dywaniki oraz system antykradzieżowy. Możemy go dodać do wersji Luna, Sol i Premium. Cennikowy koszt wymienionych elementów to 10 100 zł, ale w pakiecie Plus kosztują 4 000 zł. Oszczędzamy ponad 60% kwoty wyjściowej.

Hilux

Jest drugim po Corolli najczęściej kupowanym autem na świecie. Po zmianie cen za podstawowego Hiluxa z podwójną kabiną zapłacimy dziś jedynie 84 500 zł, a bogato wyposażony i rasowy off-roader w wersji SR5 jest wydatkiem rzędu 94 500 zł.

Teraz właśnie dla tego "topowego" SR5 z podwójną kabiną dodano pakiet Plus. W jego skład wchodzi pełna zabudowa przestrzeni bagażowej wraz z wykładziną PCV, ozdobne dywaniki oraz chip zwiększający moc silnika do 137 KM (poprzednio 120 KM). Cena pakietu Plus wynosi tylko 3000 zł, gdybyśmy jednak zdecydowali się zakupić oddzielnie wymienione akcesoria koszt osiągnąłby wartość 20 600 zł.

Land Cruiser 120

 Jest najbardziej wytrzymałym i dzielnym modelem z gamy terenówek Toyoty. Zaopatrzony w sprawdzonego diesla o mocy 171 KM doskonale radzi sobie zarówno w terenie jak i na wstęgach asfaltowych szos. Komfortowy i prestiżowy zarazem, nie boi się trudnych warunków drogowych. Pakiet Plus dla Land Cruisera zawiera hak holowniczy, boks dachowy, komplet dywaników oraz, zasilaną z gniazda zapalniczki, mini lodówkę. Koszt - 1900 zł. Oddzielne skompletowanie takiego zestawu kosztowałoby nas o 2 000 zł więcej.

Źródło: Toyota

Zobacz również:
REKLAMA