[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Dodge Challenger SRT Demon - Amerykanie budzą potwora

Amerykański producent należący do FCA zapowiedział, że jeszcze w tym półroczu pokaże diabelski samochód. Drżyjcie śmiertelnicy, gdyż oto nadchodzi Demon. 

Dodge Challenger Dodge Challenger SRT Demon

Nazwa Demon pojawia się w historii marki Dodge w 1971 roku, kiedy to do oferty modelu Dart Amerykanie wprowadzają nową dwudrzwiową wersje tego samochodu. Następnie Demon odejdzie w zapomnienie by powrócić w 2007 roku na targach w Genewie. Wtedy to koncern DaimlerChrysler zaprezentował światu studyjny roadster o nazwie Dodge Demon. Auto z przodem przypominającym Vipera napędzał silnik 2,4 l o mocy 174 KM.

 

REKLAMA

Współczesny Demon zostanie oficjalnie pokazany światu na targach New York Auto Show, które to odbędą się w kwietniu. Na razie amerykański producent udostępnił logo nowej wersji Challengera oraz pierwszy film z kilku zapowiadających nową wersję. Niestety, ten za wiele nie zdradza, ale na pewno mocno podgrzewa atmosferę:


W ofercie Dodge'a nie brakuje mocnych i szybkich samochodów:

  • Viper ACR - 653 KM
  • Challenger Hellcat - 717 KM

Demon ma być jeszcze mocniejszy i bardziej "hardcore'owy" niż wersja Hellcat. Oczywiście na razie ludzie z Dodge'a nabierają wody w usta i żadnych szczegółów nie zdradzają. Być może przy jeszcze większej mocy (ponad 700 KM) inżynierowie wyposażą Demona w napęd przekazywany na obie osie? A może do auta zostanie zaadoptowany i podkręcony wolnossący silnik V10 z Vipera? Dziś pytań jest więcej niż odpowiedzi, ale obiecujemy trzymać rękę na pulsie i informować na bieżąco o nowych doniesieniach w sprawie piekielnego Dodge'a. 

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij