Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dodge Ram 1500 Rumble Bee Concept: pick-up jakiego nie było

W Detroit Dodge zaprezentował bardzo jadowity koncept Rama, który wewnątrz ma zamontowany bursztyn z zatopioną w nim pszczołą.

Dodge Ram 1500 Rumble Bee Concept

To nawiązanie do nazwy i głównego "pszczelego" motywu auta (z ang. "bee" oznacza właśnie pszczołę). Rumble Bee Concept bazuje na modelu Ram 1500 R/T w wersji z napędem na tylne koła i 5,7-litrowym silnikiem HEMI pod maską. Osiąga on 399 KM i 551 Nm maksymalnego momentu - obie wartości są wystarczające, żeby opony tylnej osi szybko zamienić w strzępy.

Koncepcyjny Ram Rumble Bee wyróżnia się też jadowicie żółtą barwą nadwozia z czarnymi wstawkami i naklejkami z motywem, a jakże, plastra miodu.

Zawieszenie i jak i praca układu wydechowego są regulowane przyciskami . Największym "bajerem" w środku jest bursztyn z zatopioną weń pszczołą, który zamontowano na gałce dźwigni automatycznej skrzyni biegów.

amis

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Z punktu widzenia Europejczyka barok do kwadratu, ale za cyferki (pojemność, moc, moment) i mocne znamię tamtejszej tradycji można by zostać kowbojem :)

  eri, 2013-08-19 22:00:25
 • avatar
  zgłoś
  Jest absolutnie zajebisty. :D

  Samuraj, 2013-08-19 19:53:57
 • avatar
  zgłoś
  W Detroit Dodge zaprezentował bardzo jadowity koncept Rama, który wewnątrz ma zamontowany bursztyn z zatopioną w nim pszczołą.Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-08-19 09:43:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij