[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dodge Viper - a jednak to nie koniec

Na targach w Detroit Sergio Marchionne dał do zrozumienia obecnym na konferencji dziennikarzom, że jego koncern rozważa opracowanie następcy obecnego Dodge'a Vipera.

Dodge Viper ACR

Pod koniec roku pojawiły się plotki o odłożeniu Dodge'a Vipera na półkę. Marchionne uważa, że nowy Viper mógłby pojawić się wykorzystując całkowicie nowe rozwiązania techniczne. "Viper był zawsze tworzony z pasji, nie dla pieniędzy. Jeśli weźmiemy pod uwagę rozwój technologiczny marki to istnieje możliwość na pojawienie się nowej generacji Vipera. Nie jest dla mnie jednak jasne kiedy to nastąpi" - powiedział w Detroit prezes koncernu FCA, Sergio Marchionne.

REKLAMA

Plotki sugerują, że nowy Dodge Viper mógłby zostać zbudowany na nowej platformie, która trafi najpierw do Alfa Romeo Giulii, a następnie zostanie wykorzystana również w innych modelach, także Maserati. Obecny Dodge Viper bazuje na starej płycie podłogowej. Włoska platforma później może trafić pod karoserię nowego Dodge'a Challangera i Chargera.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij