REKLAMA

Donne e Macchine 2020 czyli pierwsze motoryzacyjne spotkanie dla kobiet na Śląsku

Już 8 marca (niedziela) inicjatywa Motorized Woman przy współpracy z konceptem La Squadra (restauracja i galeria) oraz torem Silesia Ring zmieni oblicze Dnia Kobiet i zorganizuje typowo motoryzacyjną imprezę, poświęconą tylko i wyłącznie kobietom.

Donne e Macchine 2020 Materiały prasowe partnera
Materiały prasowe partnera

Pierwszy ryk sportowych samochodów, za których kierownicami siedzieć będą kobiety usłyszymy już o 10.00 pod La Squadra, ul. Bocheńskiego 109, Katowice, bo o tej godzinie zaplanowany jest start wydarzenia.

REKLAMA

Dzień Kobiet, który wypada 8 marca jako PRL-owskie święto, kojarzone jest głównie z goździkami i rajstopami. W tym roku na Śląsku będzie świętowany zupełnie inaczej. Kobiety lubią kwiaty i poczucie bezpieczeństwa, ale w dzisiejszych czasach zdecydowanie poszukują czegoś więcej. Odrobiny adrenaliny, pomieszanej z poczuciem swobody, niezależności i przede wszystkim MOBILNOŚCI. I to nie byle jakiej. Coraz bardziej kobiety śmiało spoglądają w kierunku sportowych samochodów, gdzie zaraz za aspektem wizualnym, stoi pociągająca moc i ryk silnika.

Samochód stał się dla nas poniekąd symbolem wolności i niezależności, bo dzięki niemu możemy jechać gdzie, kiedy, jak i z kim chcemy, trochę jak w życiu – mówi Karolina Szulęcka, Dyrektor marketingu Ferrari Katowic, Maserati Pietrzak, La Squadra oraz pomysłodawczyni inicjatywy Motorized Woman.

W czasie wydarzenia uczestniczki będą mogły poznać inne kobiety, podzielić się swoim doświadczeniem życiowym, biznesowym, jak i motoryzacyjnym, a także napić się kawy i obejrzeć wystawę zdjęć kobiet związanych z motoryzacją. W trakcie wydarzenia na zabraknie sportowych samochodów w galerii La Squadra od Ferrari i Maserati.

Gwoździem programy będzie kawalkada w kierunku toru Silesia Ring, która spod La Squadry wyruszy około godziny 11.30. Tam odbędą się szkolenia bezpiecznej, ale i szybkiej jazdy dla kobiet pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każda z Pań jest mile widziana ze swoim dwuśladowym przyjacielem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA