Dostawczak nowej ery!

Nissan NV2500 Concept
Nissan NV2500 Concept
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nissan NV2500 Concept ma wnętrze podzielone na trzy strefy z możliwością elastycznej aranżacji przestrzeni użytkowej i towarowej. W otwartej strefie mobilnego biura/stanowiska pracy przewidziano miejsce na komputer, rozkładany stół konferencyjny, liczne schowki, pojemniki i wieszaki na narzędzia. 

Wysokie na 180 cm wnętrze mieści także wysuwany boczny panel, który można ustawić poza pojazdem jako stół warsztatowy. Wszystkie elementy wnętrza zostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne i bardzo wytrzymałe wyposażenie, które sprawdzi się w praktyce i sprosta intensywnemu użytkowaniu w takich miejscach, jak na przykład place budowy.

Na rynku północnoamerykańskim zadebiutował także Nissan NV200 Concept - kolejny prototyp pojazdu dostawczego marki Nissan. NV200 Concept - połączenie zużywającego niewiele paliwa dostawczego furgonu z mobilnym biurem, który był już prezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Tokio.

Charakterystyczne elementy NV200 Concept to krótka maska silnika i unikatowy ruchomy "regał" bagażowy, który po wysunięciu z tylnej części pojazdu odsłania dostęp do komputerowego stanowiska pracy i przedziału mieszkalnego.

Nowe pojazdy dołączą do globalnej oferty pojazdów dostawczych Nissana, reprezentowanej przez modele z różnych segmentów do klasy 5 według klasyfikacji GVWR (pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej od 7200 do 8775 kg) włącznie.

Źródło: Moto Target


Zobacz również:
REKLAMA