[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dostawcze samochody sportowych marek - zdjęcia

Z pewnych powodów firmy zajmujące się produkcją sportowych samochodów nie mają w swojej ofercie aut dostawczych. A gdyby popuścić wodze fantazji i stworzyć takie "potworki"?

Dostawcze auta sportowych marek fot. www.behance.net/GBoxxCom

Pamiętacie materiał o samochodach, które nie mają prawa powstać? Serwis Clickmechanic.com zaprezentował kilka nietypowych hybryd. I nie o napędzie tym razem mowa, tylko o połączeniu dwóch skrajnie różnych aut w jeden pojazd.

W ten sposób powstały takie wynalazki, jak połączenie Bugatti Chirona i Volkswagena Beetle, Nissana GT-R i Nissana Juke czy Ferrari laFerrari i... Fiata Multipla. Niektóre wyglądały lepiej, inne raczej koszmarnie. Teraz pora na inną zabawę w renderingi.

Kluczem do rozważań, których podjął się Nikita Aksjonow, prezentujący swoje prace na portalu behance.net, był fakt wchodzenia kolejnych producentów luksusowych i sportowych aut do segmentu SUV-ów. Jeszcze niedawno nie byłoby przecież do pomyślenia, żeby taki rodzaj samochodu miał Bentley czy Lamborghini, a niedługo zobaczymy je nawet w ofercie Rolls-Royce'a czy Ferrari.

No dobrze, z dostawczymi autami to zupełnie inna bajka. Zobaczcie jednak, jak mogłyby wyglądać dostawczaki od Alfy Romeo, Lexusa czy nawet Bugatti. Trzeba przyznać, że niektóre prezentują się całkiem, całkiem.

fot. www.behance.net/GBoxxCom

Dostawcze Porsche na zdjęciu wygląda zupełnie normalnie, być może dlatego, że przypomina trochę... Fiata Ducato.

REKLAMA

REKLAMA

Dostawcze auta sportowych marek fot. www.behance.net/GBoxxCom

A co powiecie na Lexusa? Niezły kosmos, co?

REKLAMA

REKLAMA

Dostawcze auta sportowych marek fot. www.behance.net/GBoxxCom

Audi - potężny grill, którego nie da się nie zauważyć. Ale coś w tym jest.

REKLAMA

Dostawcze auta sportowych marek fot. www.behance.net/GBoxxCom

Na koniec Bugatti - to oczywiście zupełna abstrakcja. Co sądzicie? Które z tych aut podoba wam się najbardziej?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij