REKLAMA

Driftingowe Mistrzostwa Federacji IDF2019

Runda 44 Driftingowych Mistrzostw Federacji IDF2019 zagości w Czarnej Górze Resort już w ten weekend. To propozycja dla wszystkich miłośników motoryzacji i widowiskowej jazdy.

Driftingowe Mistrzostwa Federacji IDF2019 Materiały prasowe
Driftingowe Mistrzostwa Federacji IDF2019

Druga tegoroczna runda to powrót na jedną z najbardziej epickich tras driftingowych w Polsce. Kręta i pełna stromych poboczy górska trasa zlokalizowana w Masywie Śnieżnika już nieraz dostarczyła nam wielu emocji.

REKLAMA

To zdecydowanie jedna z rund, podczas której na własnej skórze poczuć można emocjonujący klimat początków driftingu – od nocnych "nielegali" na krętych górskich uliczkach Japonii po globalny fenomen i najszybciej rozwijający się sport motorowy na świecie.

Jest to też pierwsza tegoroczna runda, podczas której najlepsi zawodnicy Drift Open będą mieli szansę walczyć o punkty w klasyfikacji Drift Open Heroes. Zawody sędziować będzie były zawodnik oraz także zwycięzca serii Drift Open w 2010 Przemysław Jańczak oraz Igor Chalka ze Słowacji.

Wszyscy ci, którzy chcą zobaczyć najbardziej utalentowanych drifterów na jednej z najbardziej wymagających tras w Polsce, po prostu muszą tam być. Dodatkowo, Aparthotel Czarna Perła i Aparthotel Czarna Góra zapraszają na nocleg w samym sercu wydarzeń.

Dodatkowo w pięknych okolicznościach przyrody będzie można cieszyć się orzeźwiającym górskim powietrzem i atrakcjami dla małych i dużych – nie tylko tymi motoryzacyjnymi.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA