Duster pokazuje swoje wnętrze

Dacia, Duster, SUV
Dacia Duster
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Mimo że światowa premiera tego nowego samochodu nastąpi na zbliżających się targach samochodowych w Genewie, Duster został już pokazany niektórym rumuńskim dealerom Dacii. Właśnie z takiej prezentacji pochodzą zdjęcia wnętrza tego samochodu.

Deska rozdzielcza nowego samochodu swoim kształtem bardzo mocno nawiązuje do tego, co możemy oglądać w Loganie, czy Sandero. Jest tu więc dużo czarnego plastiku, dwa okrągłe wyloty nawiewu na szczycie konsoli środkowej, nisko umieszczony panel klimatyzacji oraz dwa duże zegary pod wspólnym daszkiem

Duster ma być oferowany w odmianach napędzanych na przednie lub na cztery koła. W tej drugiej wersji auto ma dysponować systemem znanym z Nissana Qashqaia, w którym kierowca za pomocą pokrętła zmienia ustawienia napędu.

Do jego wyboru są więc tryb 2WD, w którym moment obrotowy kierowany jest jedynie na przód, AUTO, gdzie tylny napęd dołączony jest automatycznie w przypadku uślizgu któregoś z kół przedniej osi lub LOCK, przekazujący po 50% mocy na każdą z osi i działający do prędkości 50 km/h.

Pod maską Dustera, mierzącego 4,31 metra długości, mają pracować turbodiesle 1.5 dCi o mocy 85 lub 105 koni mechanicznych lub 1,6-litrowy silnik benzynowy, rozwijający moc zapewne 105 lub 110 koni mechanicznych. 

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA