Dwa miliony złotych na kołach

Czy spuchnięta S-klasa z klasyczną, dobrze znaną nazwą będzie drogą do sukcesu najnowszej limitowanej serii Maybacha?

REKLAMA

Pomijając znaczki Zeppelina w kilku miejscach karoserii, można by powiedzieć, że ta seria limitowana wyróżnia się trochę innym niż dostępne "w serii" wyposażeniem wnętrza. Wersja ta proponowana jest ze skórzaną tapicerką "California baige" z przeszyciem "Stromboli Black", a elementy, których nie obszyto skórą, otrzymały fortepianowy lakier . Dodatkowo zaproponowano kieliszki do szampana pokryte srebrem i rozpylacz zapachu w plastikowym flakonie.

Z zewnątrz Zeppelin różni się od zwykłego 57 czy 62 20-calowymi felgami wykończonymi w ciemnym chromie, ciemno-czerwonymi lampami z tyłu i końcówkami wydechów o zmienionym kształcie. Większy z Maybachów kosztuje w tej wersji ponad 470 tysięcy euro, czyli niewiele poniżej 2 milionów złotych.

Czy warto zapłacić tyle za "spuchniętą S-klasę"? To już kwestia gustu. Ale chętnie ruszylibyśmy takim smokiem na miasto. Szczególnie, jeśli nie musielibyśmy za niego płacić...

Jednak z racji tego, że raczej nie zanosi się na taką przyjemność, zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej Zeppelina w jego naturalnym środowisku, czyli na Riwierze Francuskiej.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA