Dwa sposoby na Audi A5

Audi A5 Hofele Tuning
Audi A5 Hofele Tuning
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 173 300 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2, hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Z podrabiania wszystkiego co się da, znani są ostatnio przede wszystkim Chińczycy. W ich ślady ostatnio poszedł niemiecki tuner Hofele Design, który na warsztat wziął Audi A5. 

Cel był jasny - na bazie A-piątki stworzyć coś, co będzie przypominało supersportowe Audi R8. O ile z przodu auto wygląda jeszcze całkiem nieźle, to im dalej w las, tym gorzej. I tak z boku A-piątki, tuż za drzwiami, tuner dorzucił czarną nakładkę (podobno z włókna węglowego), mającą przypominać czarny element z wlotem powietrza, jaki jest w R8 z centralnie umieszczonym silnikiem.

Jeszcze gorzej jest z tyłu, gdzie pod światłami pojawiły się wyloty powietrza, niczym z R-ósemki oraz czarny lakierowany pas. Uwiecznieniem dzieła Hofele Design są cztery podwójne końcówki wydechu, wkomponowane w coś na wzór dyfuzora oraz duże felgi aluminiowe.

Audi A5 w wykonaniu Konigsedera jest bardziej agresywne na zewnątrz i "wykwintnie" w środku. W tym przypadku tuner ograniczył się do zestawu obowiązkowego, wymieniając przedni zderzak, dodając nakładki progowe oraz modyfikując dolną część tylnego zderzaka.

Nie obyło się też bez odpowiednich felg. W miejsce seryjnych obręczy zostały zastosowane 20-calowe felgi aluminiowe. Ponadto, tuner zastosował układ hamulcowy firmy Bremo oraz wymienił zawieszenie.

Wewnątrz zaś Konigseder wstawił... drewniane dywaniki, które nie specjalnie komponują ze stylem karoserii.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA