Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Dwa sposoby na Audi A5

Audi A5 Hofele Tuning Audi A5 Hofele Tuning

Z podrabiania wszystkiego co się da, znani są ostatnio przede wszystkim Chińczycy. W ich ślady ostatnio poszedł niemiecki tuner Hofele Design, który na warsztat wziął Audi A5. 

Cel był jasny - na bazie A-piątki stworzyć coś, co będzie przypominało supersportowe Audi R8. O ile z przodu auto wygląda jeszcze całkiem nieźle, to im dalej w las, tym gorzej. I tak z boku A-piątki, tuż za drzwiami, tuner dorzucił czarną nakładkę (podobno z włókna węglowego), mającą przypominać czarny element z wlotem powietrza, jaki jest w R8 z centralnie umieszczonym silnikiem.

Jeszcze gorzej jest z tyłu, gdzie pod światłami pojawiły się wyloty powietrza, niczym z R-ósemki oraz czarny lakierowany pas. Uwiecznieniem dzieła Hofele Design są cztery podwójne końcówki wydechu, wkomponowane w coś na wzór dyfuzora oraz duże felgi aluminiowe.

Audi A5 w wykonaniu Konigsedera jest bardziej agresywne na zewnątrz i "wykwintnie" w środku. W tym przypadku tuner ograniczył się do zestawu obowiązkowego, wymieniając przedni zderzak, dodając nakładki progowe oraz modyfikując dolną część tylnego zderzaka.

Nie obyło się też bez odpowiednich felg. W miejsce seryjnych obręczy zostały zastosowane 20-calowe felgi aluminiowe. Ponadto, tuner zastosował układ hamulcowy firmy Bremo oraz wymienił zawieszenie.

Wewnątrz zaś Konigseder wstawił... drewniane dywaniki, które nie specjalnie komponują ze stylem karoserii.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 160 100 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Jeden tuner, czyli Hofele Design, udowadnia, że zepsuć można wszystko. Konigseder zaś pokazuje, jak A-piątce nadać ładnego, sportowego szlifu.
    auto motor i sport, 2009-12-11 09:14:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij