Dwie nowe wersje Lancii Ypsilon w Polsce

Lancia Ypsilon Versus
Lancia Ypsilon Versus

Pierwsza z nich, adresowana do ludzi młodych, charakteryzuje się nadwoziem pomalowanym kolorem Bronzino, występującym w dwóch odmianach. Takie elementy, jak dach i lusterka boczne zostały pomalowane w nim lakierem matowym.

Ypsilon Versus otrzymał ponadto 16-calowe felgi aluminiowe oraz chromowane i oksydowane elementy, jak wlot powietrza chłodnicy, części tylnego zderzaka i klamki bagażnika.

Wersję Oro Moda Milano poznamy po 15-calowych aluminiowych obręczach kół, zastosowaniu przednich świateł przeciwmgielnych i przyciemnianej szyby tylnej. Kabina auta wykończona została Alcantarą, a wszystkie łączenia skórzanych elementów wykonano przy pomocy srebrnej nici.

We wnętrzu modelu Versus pojawiła się brązowa, szyta ręcznie skóra i chromowane wykończenia deski rozdzielczej, jak nakładki ochronne progów oraz obwódka dookoła drążka zmiany biegów. Ypsilon Versus dostępna jest z dwoma silnikami do wyboru - albo 1,4-litrowym benzynowym o mocy 95 koni mechanicznych lub 1,3-litrowym, 90-konnym turbodieslem.

Na nasz rynek trafi jedyne 30 sztuk Lancii Ypsilon Versus w cenie 52 900 zł (benzyna) i 59 900 zł (diesel). Seria Oro Moda Milano dostępna jest z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 77 koni mechanicznych i w cenie 49 900 zł.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA