[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

E63 AMG – znamy polską cenę!

Mercedes E63 AMG Mercedes E63 AMG

Podstawowa wersja tego samochodu kosztuje 460 tysięcy złotych. Cena ta obowiązuje jednak do końca lipca bieżącego roku, bowiem od sierpnia, podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z gwiazdą, na zakup auta trzeba będzie wydać więcej pieniędzy. Wtedy cena wzrośnie do 486 tysięcy złotych.

Między przednimi kołami E63 AMG pracuje 6,3-litrowa jednostka napędowa o mocy 525 koni mechanicznych. Ciekawostką jest fakt, że mimo wzrostu liczby "czworonogów", silnik na 100 km średnio potrzebuje o 12% paliwa mniej.

Osiągi tej dużej sportowej limuzyny są znakomite. E63 AMG do 100 km/h przyspiesza w czasie 4,5 sekundy i rozpędza się do ograniczonej elektronicznie prędkości 250 km/h. Istnieje możliwość przesunięcia szybkości auta do 300 km/h w wersji ze specjalnym, sportowym pakietem.

Seryjnie auto porusza się na 18-calowych felgach aluminiowych, ma diody LED do jazdy dziennej, poczwórne zakończenie układu wydechowego oraz zderzaki i nakładki progów AMG. Ciekawostką jest fakt, że klient może sobie zamówić, zamiast 66-litrowego, większy, 80-litrowy zbiornik paliwa. I to za darmo!

Silnik E63 AMG współpracuje z 7-stopniową przekładnią automatyczną typu AMG SPEEDSHIFT MCT, mogącą pracować w czterech różnych trybach. Są to C, Sport, Sport+ oraz Manual.

Z przodu E63 AMG ma o 56 mm większy rozstaw kół niż jego zwykli odpowiednicy oraz nowy stabilizator. Specjaliści z AMG zmienili też układ kierowniczy, który jest o 22% bardziej bezpośredni niż w całej reszcie E-klas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nowego Mercedesa E63 AMG.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij