Edycja specjalna modelu Soul

Kia, Soul
Kia Soul Echo
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 139 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Najnowsza edycja specjalna z linii Originlas Soul oferowana będzie tylko w dwóch wersjach kolorystycznych nadwozia - Clear White i Quartz Black Metallic, skontrastowanych z dodatkowymi akcentami stylistycznymi. Biała wersja kolorystyczna dostępna jest z czarnymi pasami, 18-calowymi felgami i lusterkami, natomiast opcja w metalicznej czerni - te same elementy ma wykończone w bieli.

Wnętrze nowego Echo wzbogacone zostało o pełną, skórzaną tapicerkę w kolorze czarnym (niezależnie od koloru nadwozia), a także deskę rozdzielczą w tym samym odcieniu, wysokiej klasy system audio z subwooferem oraz łącznością Bluetooth i możliwością podłączenia iPoda. Nie zapomniano też o czujnikach parkowania, czy innych technologiach odpowiadających za bezpieczeństwo, takich jak: ESC, EBD, TC. Standardowe 6 poduszek powietrznych i ogólna ocena pięciu gwiazdek w testach Euro NCAP pozwalają czuć się bezpiecznie.

Ten miejski crossover może być wyposażony w 1,6-litrowy silnik benzynowy lub wysokoprężną jednostkę CRDi o tej samej pojemności, a jego cena, to równowartość 13 995 funtów brytyjskich. Niestety - póki co, tę serię przygotowano dla klientów z Wielkiej Brytanii.

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA