Ekspert Flotowy – trwają zapisy na szkolenia

Można zapisać się na cykl szkoleń pod nazwą Ekspert Flotowy, które poświęcone są elektromobilności oraz narzędziom do diagnozy flot.

szkolenia flotowe materiały prasowe
szkolenia flotowe

Ekspert Flotowy jest propozycją, w ramach której managerowie flotowi mogą stale podnosić swoje kompetencje branżowe w tematach związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. Idea cyklu narodziła się 10 lat temu i od tego czasu format zyskuje powiększające się grono odbiorców.
Program szkoleń Ekspert Flotowy jest wyjątkową, nieocenioną wręcz inicjatywą dla fleet managerów, która zapewnia aktualną, bieżącą wiedzę, dostęp do najnowszych informacji, trendów i regulacji prawnych oraz wymianę praktycznych doświadczeń pomiędzy uczestnikami – mówi Luba Kurek, członek SKFS, Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A.

Szkolenia przygotowano w formie stacjonarnej oraz online. Każde z nich kończy się testem z pytaniami, dzięki czemu szybko można sprawdzić poziom swojej wiedzy. Uczestnicy, którzy przystąpią do testów, będą mogli podejść do egzaminu końcowego, który odbędzie się w październiku br. (po ostatnim szkoleniu).

Zakończenie tegorocznej edycji Eksperta Flotowego odbędzie się podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie. Uczestniczka lub uczestnik z najwyższą liczbą punktów z testów i egzaminu końcowego otrzyma tytuł „Eksperta Flotowego 2022”.

Formularz zgłoszeniowy do programu Ekspert Flotowy znajduje się na stronie https://ekspertflotowyekstra.pl/. Organizatorem jest Volkswagen Financial Services, a partnerami marka ŠKODA oraz Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

REKLAMA