Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Ekstremalne Murcielago!

Lamborghini Murcielago Heffner Performance Lamborghini Murcielago Heffner Performance

Firma Heffner Performance, założona w 1998 roku, znana jest między innymi z przeróbek Dodge Vipera czy też Forda GT. Do tej pory spod jego ręki wychodziły także przeróżne Lamborghini, ale żadne nie osiągało tak wielkiej mocy.

Teraz Amerykanie na warsztat wzięli Murcielago i do współpracy z jego silnikiem zaprzęgli układ dwie turbosprężarki. Z ciśnieniem 1 bara, Lamborghini spod ręki Heffner Performance jest w stanie osiągnąć moc nawet 1100 koni mechanicznych. Obecnie specjaliści z tej firmy prowadzą prace rozwojowe, tak by ich najnowsze dzieło sprawowało się jak najlepiej w czasie "codziennej" eksploatacji.

Gdy jednostka napędowa ustawiona jest na moc 950 koni mechanicznych, od prędkości około 100 km/h do 210 km/h Murcielago przyspiesza w czasie 5,1 s, podczas gdy seryjne, 580-konne auto na to samo potrzebuje 9,5 sekundy. Na razie Heffner Performance nie podaje żadnych szczegółów dotyczących przyspieszenia od 0 do 100 km/h.

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  łoł , ognicho
  Skyline_mts, 2009-09-06 05:58:43
 • avatar
  zgłoś
  Kalifornijski tuner Heffner Performance ma to do siebie, że jeśli decyduje się na przeróbki jakiegokolwiek auta, to nie stosuje żadnych półśrodków. Oto Lamborghini Murcielago w jego wykonaniu.
  auto motor i sport, 2009-09-03 14:04:44
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij